Kandydat na najlepszego przyjaciela dziecka? Oto nowa wersja światowego bestsellera od Fisher-Price®

Siostrzyczka Szzceniaczka 2 HR-2

Mięciutki, zawsze uśmiechnięty, doskonały kompan dziecięcych zabaw. O kim mowa? To Szczeniaczek Uczniaczek marki Fisher-Price®, który od lat podbija serca milionów rodziców i maluszków na całym świecie, bawiąc i ucząc szkraby. Teraz wraz z Siostrzyczką Szczeniaczka pojawia się w odświeżonej odsłonie, z nową dawką edukacyjnych zabaw. To wspaniały kandydat na najlepszego przyjaciela Twojego maluszka!

Szczeniaczek Uczniaczek i Siostrzyczka Szczeniaczka to miękkie i miłe w dotyku pluszaki, które swym sympatycznym wyglądem zapraszają najmłodszych do fantastycznej zabawy, odkrywania oraz nauki! Interaktywne przytulanki nagradzają działania malucha ciekawymi słówkami, wypowiedziami i rytmicznymi edukacyjnymi piosenkami. Naciskając łapki, stopę, serduszko lub ucho pieska, dziecko poznaje ponad 100 pierwszych słów, kolory, litery, nazwy części ciała i nie tylko!

Czym najnowsza wersja zabawki różni się od bestsellerowego poprzednika? To, co najbardziej widoczne – to zmiana w wyglądzie. Nowe zabawki są nawet jeszcze bardziej mięciutkie, mają też inne kolory łapek i stópek, a także barwne ubranka, z których wyłania się funkcjonalne serduszko. Supernowością jest to, że serduszko świeci na wiele kolorów. Ale to nie koniec! Serduszko podświetla się dokładnie na taką barwę, o której mówi lub śpiewa Szczeniaczek! Dzięki temu maluszkowi jeszcze łatwiej nauczyć się nazw kolorów. Ta wersja zabawek posiada także nowe wypowiedzi i piosenki, które zachęcają malucha do zabawy – w tym ulubioną, popularną w Polsce piosenkę „Pieski małe dwa”. Gdy Szczeniaczek czy Siostrzyczka wykonują wesoły utwór, nawet rodzice nie będą mogli powstrzymać się od wspólnego nucenia. 😊

Mądry Szczeniaczek dalej uczy też dzieci słuchania ze zrozumieniem i wykonywania poleceń. „Gdzie jest moja czerwona ręka”? Gdy maluch naciśnie na prawidłową część ciała, Szczeniaczek czy jego Siostrzyczka entuzjastycznie pochwalą maluszka, zachęcając go do dalszej zabawy. Tak jak w poprzedniej wersji, dzięki technologii „Poziomy Nauki” interaktywne treści można zmieniać w obrębie trzech poziomów, dopasowując je do zainteresowań oraz etapu rozwoju szkraba.

Najlepsza i najbardziej efektywna nauka to taka, która dostarcza dzieciom mnóstwo radości poprzez zabawę. Nowy Szczeniaczek Uczniaczek i Siostrzyczka Szczeniaczka swoim sympatycznym wyglądem, przemiłym głosem oraz ponad 75 dźwiękami, piosenkami i wypowiedziami zajmą maluszka na długie godziny wartościowej zabawy. W rytmie wesołych piosenek przekazują im w naturalny i przyjazny sposób podstawową wiedzę o otaczającym świecie. Do tego są tak mięciutcy, że ciągle chce się ich przytulać! Kto by nie chciał mieć takich przyjaciół!

Zabawka dla dzieci w wieku 6–36 miesięcy.

Więcej o marce Fisher-Price® można znaleźć na stronie www oraz w serwisach Facebook i YouTube:

www.fisher-price.com/pl

https://www.youtube.com/user/fisherpricebrand

https://www.facebook.com/FisherPricePolska?fref=ts