Za nami XI edycja Warszawskich Dni Rodzinnych

W miniony weekend odbyły się dni otwarte najlepszych, najbardziej przyjaznych rodzinie miejsc w Stolicy. ZwalczNude.pl we współpracy z Miastem Stołecznym Warszawa już po raz 11 zorganizowała Warszawskie Dni Rodzinne (WDR)!

PATRON MEDIALNY: RYNEK ZABAWEK 

Tegoroczne wiosenne WDR upłynęły pod znakiem warsztatów językowych oraz specjalistycznych konsultacji psychologicznych. W tej edycji oprócz gier, zabaw, zwiedzania muzeów i animacji sportowych, rodzice mogli zapisać swoje pociechy na konsultacje z: integracji sensorycznej, psychologiczne, czy z terapii ręki w poradni Spokojna Główka, z fizjoterapeutami, podologiem w Poradni Chorób Stopy, badania komputerowe stóp czy konsultacje dla osób jąkających (się) w Klinice Leczenia Jąkania. W weekend od 16 do 18 marca Warszawiacy mieli okazję odwiedzić miejsca przyjazne rodzinom i wypróbować ich ofertę zupełnie za darmo! W tegorocznym programie pojawiły się również: pokazowe zajęcia językowe w Empik School, warsztaty z kodowania u Gigantów Programowania, eksperymenty dla najmłodszych, zabawa nietypowymi klockami w Klockowni, zajęcia z koszykówki z Basket Kids, podstawy nauki gry w tenisa, czy matematyka na wesoło!

To tylko niektóre z przygotowanych atrakcji. Podczas najradośniejszego weekendu w roku Zwalcz Nudę przy współpracy z Partnerami zorganizowało pół tysiąca nieodpłatnych wydarzeń rodzinnych! Wśród najciekawszych znalazło się: spotkanie ze zwierzątkami w Folwarku Bródno, bezpłatne zwiedzanie muzeów, spektakle teatralne, wizyta w lustrzanym labiryncie w Hamleys, w escape roomie BANK oraz wyjątkowe animacje w różnych językach w Archibald Kids.

Zwieńczeniem weekendu był Warszawski Piknik Rodzinny Pramerica. Mimo niesprzyjającej pogody Piknik okazał się sukcesem, a hala sportowa w CRS Bielany pękała w szwach. Podczas, gdy rodzice mogli zdobywać wiedzę i poszerzać horyzonty pod okiem wykwalifikowanych specjalistów, na najmłodszych czekało mnóstwo wspaniałej zabawy: wielkie maskotki od Ale Zebry, animacje cyrkowe z Parkiem rozrywki Julinek, eksperymenty naukowe dla dzieci od Małego Inżyniera, gra na prawdziwych automatach do gry, a także udział w rodzinnych rozgrywkach palantowych. Całe rodziny mogły również wziąć udział w warsztatach recyklingowych, zrobić sobie zdjęcie w fotobudce, zobaczyć jak od środka wygląda wóz ratowniczo-gaśniczy. Wspaniałe atrakcje czekały również na wszystkie mamy, które mogły skorzystać z parafinowania dłoni oraz warsztatów makijażu Avon. Rodzice mieli także okazję zapoznać się z coraz bardziej popularnymi na polskim rynku dostawkami do wózków dziecięcych od Rodzinkowo. Największym zainteresowaniem wśród najmłodszych cieszyła się ścianka wspinaczkowa i niesamowita, wielka, nadmuchiwana tarcza do foot darta.

Partnerem Warszawskiego Pikniku Rodzinnego była Pramerica Życie TUiR SA.

Pramerica Życie TUiR SA oferuje ubezpieczenia na życie o jednym z najszerszych na rynku zakresów ochrony. Firmę wyróżnia wyjątkowa troska o Klientów i ich zaufanie, a także najwyższe standardy obsługi. Podczas Warszawskich Dni Rodzinnych firma zapewniła szereg atrakcji dla najmłodszych, a na rodziców czekali wykwalifikowani i profesjonalni Life Plannerzy®, którzy rozmawiali o rodzinnych potrzebach i doradzali jak najlepiej chronić zdrowie i życie oraz jak zadbać o rodzinne bezpieczeństwo finansowe.

Partnerami WDR są Miasto Stołeczne Warszawa oraz Urząd Dzielnicy Bielany. Wszystkie wydarzenia w ramach Warszawskich Dni Rodzinnych objęte są Patronatem Honorowym Rzecznika Praw Dziecka.

Więcej informacji na: www.warszawskiednirodzinne.pl

 

Kontakt:                                                                                                     Dla Mediów:

Oliwia Kujawa                                                                                           Dominika Stępień
oliwia@zwalcznude.pl                                                                              dominika@zwalcznude.pl