Wader ogłosił wyniki VI programu „Sprawdzone przez przedszkolaków”

Tegoroczny konkurs firmy Wader-Woźniak „Sprawdzone przez Przedszkolaków” został rozstrzygnięty! Spośród 152 nadesłanych prac, jury przyznało 20 równorzędnych nagród oraz jedno specjalne wyróżnienie. Zestawy zabawek Wader trafiły już do nagrodzonych placówek przedszkolnych, bawialni i do jednego żłóbka.

Firma Wader-Woźniak co roku zaprasza przedszkolaki do wielkiego testowania swoich zabawek a placówkom przedszkolnym umożliwia pozyskanie nowych zabawek. W tym roku przedszkolaki miały przygotować prace związane z hasłem: „MALI SUPERBOHATEROWIE”, bo każdy maluch jest wyjątkowy i ma swoje „supermoce”.

Nadesłane plakaty były ciekawe i kolorowe, wykonane różnymi technikami: kredkami, pisakami, farbami. Otrzymaliśmy: kolorowanki, wycinanki, wyklejanki z bibuły, z cekinów, z guzików, z wełny a nawet prace przestrzenne oraz fotoreportaże. Kreatywność prac naprawdę zasługuje na wielkie uznanie z naszej strony – podsumowuje jedna z jurorek konkursu. Prace wykonane były z ogromną starannością, zaangażowaniem i dbałością o szczegóły. Ogromnie trudno było wybrać spośród prac tylko tę najlepszą dwudziestkę – dodaje.

Do laureatów konkursu firma Wader-Woźniak już wysłała zestawy zabawek. Dzieci będą mogły je teraz testować, sprawdzać, a przede wszystkim bawić się nimi. W ostatnim etapie programu opiekunowie przedszkolni prześlą karty z relacjami z testów.