WADER kolejny raz partnerem Plażowych Mistrzostw Budowlanych 2017

72200_300rgb_2017

Najlepszy wynik tegorocznych plażowych mistrzostw budowniczych należy do Ostrowa, gdzie wzniesiono 352 centymetrową górę z piasku. Po raz czwarty, w 18 nadmorskich kurortach, plażowicze budowali ogromne piaskowe „wieżowce”.
Do ich usypania, plażowi budowniczy używali łopat firmy Wader – partnera imprezy. W trakcie zawodów na dzieci czekały atrakcje i konkursy. Nagrodami dla najmłodszych były zestawy zabawek do piasku, również ufundowane przez polskiego producenta.

WP_20170720_12_28_59_Pro

Ideą wakacyjnej akcji plażowej, jest zabawa i rywalizacja w budowaniu jak najwyższej piaskowej wieży. Każdy z popularnych nadmorskich kurortów ma szansę wygrać letnią rywalizację. Zawodnicy współpracują zespołowo dążąc do zwycięstwa miejscowości w której wypoczywają.

 

 

Pomysł angażowania plażowiczów do bezpiecznej, rodzinnej i sportowej aktywności wpisuje się w naszą misję wspierania i promowania ruchu i aktywnego spędzania czasu z rodziną – komentuje Ewelina Kozielska z firmy Wader-Woźniak.
Kilka lat temu, organizatorzy zgłosili się do nas z prośbą o wsparcie. Budowniczy potrzebowali mocnego sprzętu – łopat, które nie pękną podczas przekopywania ton piasku. Łopaty Wader z metalowym trzonkiem „dają radę” takiemu wyzwaniu.
I tak w lipcu, paleta największych z naszej oferty łopat z serii Happy Summer trafia do uczestników plażowych mistrzostw. – dodaje Ewelina Kozielska.

Co roku imprezę goszczą najpopularniejsze wakacyjne kurorty – od Półwyspu Helskiego aż po Dąbki i Świnoujście.