Trefl na Olsztyn Green Festiwal 12-13 sierpnia

Miło jest nam poinformować, że już w najbliższy weekend firma Trefl odwiedzi Olsztyn Green Festiwal. W dniach 12-13 sierpnia na terenie Centrum Rekreacyjno – Sportowego „Ukiel”, producent otworzy aż 3 strefy, w których zaprezentuje swoje produkty.

364A4497

Na uczestników czekać będzie specjalna oprawa outdoorowa z wygodnymi leżakami i pufami, przy których z pewnością będzie można poczuć warmiński, wakacyjny klimat. Oprócz rozchwytywanych gier planszowych 5 Sekund, Ego i Mistakos Trefl przedstawi również  nowości: Bananagrams, Extrafakty oraz Kim jest Janusz? Podczas trwania całego festiwalu wszyscy obecni będą mieli okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z naszą ekipą w przebraniu Janusza, gwarantujemy same wyśmienite ujęcia!

– W zeszłym roku festiwal gościł ponad 20 000 osób, w związku z wciąż rosnącą popularnością imprezy liczymy na przekroczenie tej frekwencji – mówią przedstawiciele firmy Trefl .

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do zapoznania się z programem imprezy oraz odwiedzenia strony organizatora – Olsztyn Green Festiwal.