Toys”R”Us otwiera sklep w Bielsku-Białej

toysRus_logo

Największa na świecie firma specjalizująca się w sprzedaży zabawek oraz produktów dla dzieci i młodzieży w weekend 28-29 listopada otworzy swój dwunasty sklep w Polsce. Tym razem, marka zawita do Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park w Bielsku-Białej.

Sklep w Bielsku-Białej jest pierwszym sklepem kultowej marki w regionie podbeskidzkim. Znakiem rozpoznawczym sieci, oprócz szerokiego asortymentu dostępnego tylko i wyłącznie w sklepach Toys”R”Us, jest także ich duża powierzchnia handlowa. Podobnie będzie w Gemini Park, co przyczyni się do większej atrakcyjności oraz prestiżu tego obiektu.

Na odwiedzających sklep czekać będzie moc atrakcji dla dzieci oraz całych rodzin. W dniu 28 listopada, pierwszych 100 klientów otrzyma karty podarunkowe o wartości 50zł. Wszystkich powitają zabawkowe postaci oraz żyrafa Geoffrey – rozpoznawalna na całym świecie maskotka marki. Dziewczynki będą mogły skorzystać ze specjalnej sekcji Barbie, m.in. z możliwością stworzenia własnej bransoletki czy zrobienia pamiątkowego zdjęcia. Dla chłopców zostanie przygotowana efektowna strefa PlayMobil oraz Lego Star Wars, atrakcji więc nie zabraknie, dlatego warto wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Z okazji otwarcia zostanie również udostępniona specjalna gazetka promocyjna z ogromną ofertą zabawek i unikalnych produktów dostępnych tylko w sklepie Toys”R”Us w atrakcyjnych cenach.