SPIELWARENMESSE – Tech2Play prezentuje pionierskie zabawki techniczne

 

2017_T2P_Silverlit_Trainmypuppy

Tempo rozwoju w świecie zabawek elektronicznych zapiera dech w piersiach. Aby zobaczyć najnowsze innowacje w tej fascynującej dziedzinie, odwiedzający 69. Spielwarenmesse nie powinni przegapić obszaru aktywności Tech2Play w hali 4A.

Od 31 stycznia do 4 lutego 2018 r. na kompaktowej powierzchni około 400 m2 prezentują się atrakcje z ekscytującej sfery zabawek technicznych. Zarówno niemieccy, jak i zagraniczni producenci przedstawiają 45 innowacyjnych produktów w czterech kategoriach. Obszar działalności daje niezależnym detalistom i nabywcom możliwość uzyskania cennych informacji, wypróbowania produktów dla siebie i znalezienia nowych i interesujących pomysłów na asortyment zabawek.

Prezentacje produktów w obrębie wysp tematycznych

Kategoria „Zabawki – roboty” koncentruje się na zabawkach interaktywnych, które przekazują dzieciom umiejętności programowania. Do niemieckiej spółki Kinematics GmbH dołącza również niemiecka spółka UBTECH Robotics Corp. z Chin. Pojazdy zdalnie sterowane są tak samo popularne wśród młodych i starszych, włącznie z dronami i multicopterami przeżywającymi szczególny boom. Obszar aktywności poświęca im całą sekcję w „Zabawki RC”, w tym takie firmy Sieper GmbH – SIKU i Neat-OH! International z USA ze swoimi innowacjami. Rozszerzona i wirtualna rzeczywistość wnosi nowy wymiar do coraz większej liczby zabawek, podczas gdy aplikacje mobilne dodają nowe i ekscytujące aspekty do ogólnego doświadczenia. W kategorii „Virtual Play” prezentowane są produkty firm takich jak Goliath Toys GmbH czy Rollplay / Paragon. Zabawki „electronic learning” uczą dziewcząt i chłopców różnych aspektów nauk ścisłych lub języków obcych. Kategoria ta obejmuje między innymi brytyjskie przedsiębiorstwo Tech Will Save Us oraz DIALOG TOYS c/o Linguwerk GMBH z Niemiec. Aby ułatwić odwiedzającym poruszanie się po Tech2Play Area, każda kategoria jest prezentowana indywidualnie. Tech2Play zachęca również gości do aktywnego zaangażowania. Tor wyścigowy Robot Racing Track i latająca klatka RC Drone Flying Cage zapraszają do wypróbowania prezentowanych produktów w wolnym czasie. Więcej informacji na stronie www.spielwarenmesse.de/en/tech2play.

Odkrywanie wirtualnych światów z JOSEPHS.

Podczas zbliżającej się edycji targów zespół Spielwarenmesse wchodzi w nową współpracę z JOSEPHS. Otwarte laboratorium innowacji w Norymberdze umożliwia gościom aktywny udział w tworzeniu i doskonaleniu innowacji produktowych przez cały rok. Podczas Spielwarenmesse trzy niemieckie firmy PION-ONE AG, NeoBird GmbH & Co. KG oraz DEXPERIO GmbH zaprezentują swoje innowacje i prototypy z dziedziny wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: www.josephs-innovation.de/en