Postacie W głowie się nie mieści w ofercie Zielonej Sowy

Zielona Sowa postawiła na tegoroczny wakacyjny hit kinowy „W głowie się nie mieści”, włączając do swojej oferty produkty na tej licencji. Są to: Prasowanki.Moje projekty, Album rodzinny i Tatuaże. Zabawy z wyobraźnią.

W ofercie:

Prasowanki. Moje Projekty

Format: 200×288 mm
Liczba stron: 32
Oprawa: miękka
Grupa docelowa: 7-9 lat
Cena: 19,99 zł

Informacje o książce:
Nietuzinkowa książka o tworzeniu i szukaniu inspiracji. Ma ona za zadanie zachęcić dziecko do projektowania przedmiotów, ubrań i dodatków. Nauczy ozdabiania i poszukiwania swojego stylu. Moje projekty z postaciami z filmu „W głowie się nie mieści” zawierają ciekawostki związane z bohaterami, kwizy, informacje o samym filmie oraz zestaw prasowanek, którymi możesz ozdobić np. swoją ulubioną koszulkę.

Album rodzinny

Dane techniczne:
Format: 240×205 mm
Liczba stron: 104
Oprawa: twarda
Grupa docelowa: 7-9 lat
Cena: 24,99 zł

Informacje o książce:
Album rodzinny „W głowie się nie mieści”. Doskonała rodzinna pamiątka – znajdzie się tam miejsce do wklejania zdjęć, pamiątek, opisywania wspólnych wyjazdów, świąt itp. Idealna pozycja, by zintegrować całą rodzinę.

Tatuaże. Zabawy z wyobraźnią

Dane techniczne:
Format: 190×190 mm
Liczba stron: 24
Oprawa: miękka
Grupa docelowa: 4-6 lat
Cena: 12,99 zł

Informacje o książce:
Doskonała zabawa z postaciami z filmu „W głowie się nie mieści”. Książka zawiera kartę ze zmywalnymi tatuażami dla dzieci z postaciami oraz motywami z filmu. Mnóstwo wspaniałej i różnorodnej zabawy. Dziecko czyta, rysuje, projektuje, pisze, rozwijając swoje umiejętności w wielu dziedzinach.