NOWY SKLEP LEGO® POJAWI SIĘ W POZNANIU JUŻ W MAJU!

 

Fanów klocków LEGO czeka w maju nie lada gratka, ponieważ Grupa LEGO otwiera w Poznaniu zupełnie nowy sklep, w samą porę na Dzień Dziecka! Ten zupełnie nowy sklep LEGO w Centrum Handlowym Posnania, na pierwszym piętrze, to idealne miejsce dla wszystkich fanów klocków.

Fani LEGO będą mogli zapoznać się z nową koncepcją „Retailtainment”, która oferuje więcej możliwości zabawy klockami, uczestniczenia w zajęciach inspirowanych klockami i doświadczenia dobrej zabawy. LEGO Stores oferują najszerszy wybór najnowszych zestawów LEGO, mnóstwo ekscytujących zabaw w sklepie oraz wyjątkowe funkcjonalności, takie jak:

Funkcjonalności sklepu:

  • Pracownicy sklepu: bez względu na to, czy wybierasz prezent, szukasz najnowszego zestawu, czy przyprowadzasz swojego fana LEGO na wyjątkową wycieczkę, specjaliści ds. klocków pomogą Ci znaleźć zestaw, który będzie idealnie pasował.
  • Ściana LEGO PICK A BRICK: ściana Pick a Brick to świetny sposób na wybór przez klientów konkretnych elementów, których potrzebują do swoich konstrukcji.
  • Możliwość zabawy w praktyce, w tym otwarte dla wszystkich wyzwania budowlane i wydarzenia każdego miesiąca
  • Zbuduj Mini Wieżę, w której możesz mieszać i dopasowywać różne części garderoby, głowy, fryzury i akcesoria, aby stworzyć własne minifigurki.
  • Ekskluzywne modele LEGO inspirowane Poznaniem – wypatrujcie niesamowitego, przyciągającego wzrok trójwymiarowego modelu LEGO inspirowanego Poznaniem… Obserwujcie to miejsce i oczekujcie kolejnych aktualizacji!

Dodatkowo nowo otwarty sklep LEGO będzie oferował pełną gamę nowych, ekscytujących produktów dostępnych tylko w sklepach LEGO i na lego.com, w tym zestawy jtakie jak LEGO Star Wars™ AT-AT, Harry Potter™ Ulica Pokątna, Hotel butikowy, Titanic i LEGO® Ideas Kevin sam w domu!

A gdyby tego było mało, nowy sklep będzie również oferował wiele korzyści dla członków programu LEGO VIP, w tym ekskluzywne prezenty VIP przy zakupie, wydarzenia z podwójnymi punktami i wiele innych.

– Pozwól, aby nasz zespół zabrał Cię w ekscytującą, pełną wrażeń podróż do świata klocków LEGO. Budowniczowie w każdym wieku znajdą inspirację do nieskończonych możliwości zabawy w naszym nowym sklepie LEGO w Poznaniu – mówi Kai Merkle, Dyrektor LEGO Retail na Polskę.

Śledźcie nas na bieżąco, oficjalną datę otwarcia i wydarzenia z nim związane ujawnimy już wkrótce.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie: www.LEGO.com.