Nowi bohaterowie w świecie Enchantimals

image_processing20190822-31002-6eb7ot

Owady to jedna z najbardziej różnorodnych grup organizmów żyjących na Ziemi, a rola wielu z nich jest wręcz nieoceniona dla zachowania równowagi w przyrodzie. Podobnie jest w bajkowym świecie Enchantimals. Dlatego do przyjaciół z Zaczarowanego Lasu dołączyli mieszkańcy Kwitnącego Ogrodu – małe laleczki-owady.

image_processing20190822-31002-uhl9jb

Enchantimals to grupa wyjątkowych dziewczynek – bohaterek rysunkowego serialu o tym samym tytule. Małe laleczki, które wyglądem i charakterem przypominają swoich zwierzęcych pupili, mieszkają w magicznym świecie, pełnym przygód oraz dobrej zabawy. Dotychczas laleczkom Enchantimals towarzyszyli już lisek, króliczek oraz mały skunks. Dzielnie przeżywali przygody i pokonywali trudności z Enchantimals także przyjaciele z odległych tropików oraz morskich wód.
Teraz, by zachować równowagę w bajkowym świecie do zwierząt lądowych i morskich dołączyły owady. 5-centymetrowe laleczki z Kwitnącego Ogrodu tworzą swój mikroświat skupiony wokół Motylkowego Domu zamieszkałego przez Baxi Butterfly i jej przyjaciela Wingrida. W pokoikach, o które mali kolekcjonerzy mogą rozbudowywać Motylkowy Dom, znajdziemy bzyczącą Beetrice Bee i małą pszczółkę Pollena, nakrapianą Ladelię Ladybug i biedroneczkę Vine. Przed domkiem niekiedy parkuje Ślimakowy Kamper, w którym Saxon Snail ze ślimaczkiem Dawdle urządzili sobie przytulne mieszkanko na kółkach. Aby jeszcze bardziej pobudzić dziecięcą wyobraźnię i zachęcić do tworzenia własnych historii, kolekcję uzupełniają laleczki dostępne w dwupakach – gąsienica i pszczółka, ślimak i ważka oraz biedronka i motylek. Każda oczywiście ze swoimi miniprzyjaciółmi.
Nowe zabawki od firmy Mattel odpowiadają zainteresowaniom i potrzebom kilkuletnich dziewczynek, które w tym wieku lubią otaczać troską swoich podopiecznych. Zabawa Enchantimals uczy empatii, odpowiedzialności i poszanowania dla natury, rozwija również wyobraźnię, ponieważ lalki są wręcz stworzone do kreowania własnych historii, scenariuszy i przygód.
Więcej informacji o Enchantimals znajduje się na stronie.
image_processing20190822-31002-1b9biu3