Niezwykła przyjaźń, wspólny sekret i prawdziwa pasja

W marcu w ofercie wydawnictwa AMEET pojawił się „Wielki sekret”, czyli pierwszy tom z serii Horse Club na licencji Schleich®. Książka opowiada o przygodach czterech niezwykłych bohaterek.

LBWS-401-PL

 

Hannah, Lisa, Sarah i Sofia to przyjaciółki, których wspólną pasją jest jeździectwo. Niemal cały swój wolny czas spędzają w stadninie Lakeside. Każda z dziewczyn ma własnego konia, z którym łączy ją niezwykła więź. Pewnego dnia przyjaciółki znajdują w stajni drewnianą skrzyneczkę z mapą. Dzięki staremu dokumentowi odkrywają opuszczony wóz mieszkalny ukryty w lesie. Tak rozpoczyna się historia sekretnego Horse Clubu…

„Wielki sekret” to historia, która zachwyci nie tylko fanów jeździectwa i opowieści o koniach. Książka spodoba się także wszystkim młodym czytelnikom, dla których ważne są pasja i spełnianie marzeń, i którzy poszukują w książkach emocji oraz przygód. Każda dziewczynka marzy o tym, by mieć grono prawdziwie bliskich sobie osób, z którymi będzie dzielić najważniejsze chwile i tajemnice.

„Wielki sekret” to opowieść o tym, że prawdziwa przyjaźń jest niezwykłym skarbem.

W serii ukażą się:

 

 

Oraz kolejne dwa tytuły w 2019 roku.

Atutem serii są piękne ilustracje oraz duża czcionka ułatwiająca lekturę początkującym czytelnikom.Horse Club to seria, która zabierze młodych czytelników w miejsce gwarantujące wiele wspaniałych przeżyć i dobrą zabawę. Czas na nową, fascynującą przygodę!

 

Informacja o książce:

Horse Club. Wielki sekret

Autor: Emma Walden

Tłumaczenie: Liliana Fabisińska

STRONY: 144

OKŁADKA: Miękka

FORMAT: 140 x 202 mm