Navo Orbico i Libra rozpoczynają dystrybucję Spin Master w Polsce!

NavoOrbico_Libra 23.7.2015_SPIN MASTER

Fot.: Spin Master

Spin Master to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem, zatrudniająca ponad 900 osób w biurach w ośmiu krajach. Producent ten stał się jednym z liderów branży zabawkarskiej po wprowadzeniu do portfolio zabawek Bakugan, które przyniosły przedsiębiorstwu obrót na poziomie miliarda dolarów. Obecnie w ofercie Spin Master znajduje się kilkanaście brandów. Misją firmy jest przesuwanie granic innowacyjności, kreatywności i zabawy.

W ramach globalnej umowy Spin Master wskazał chorwacką spółkę Orbico jako swojego dystrybutora na centralną Europę. Nawiązując do tych wydarzeń 15 lipca br. miał miejsce oficjalny komunikat Spin Master, informujący o nawiązaniu nowej współpracy z polskim rynkiem. Navo Orbico Sp. Zo.o. zostało nowym dystrybutorem (hipermarkety) i wybrało gdyńską firmę F.H.U. Libra Sp. z o.o. Sp.k. na subdystrybutora (sklepy specjalistyczne, e-commerce, rynek tradycyjny) wybranych brandów.

Libra oferuje kilkanaście brandów, m.in.: Kinetic Sand, Spy Gear, Meccano, Minecraft, Perplexus, Star Wars Novelties&Boom Boom Baloone Death Star, Monster Trucks, Bunchems, Knits Cool, Bendaroos.

Asortyment Spin Master pojawi się w ofercie subdystrybutora na przełomie lata i jesieni tego roku.