Mały Konstruktor Junior od Alexandra Zabawką Roku 2018!

Zabawka ROku

W konkursie organizowanym przez portal Zabawkowicz.pl Mały Konstruktor Junior firmy Alexander otrzymał nagrodę główną i tytuł Zabawki Roku! 

Mały Konstruktor Junior to ponadczasowa zabawka do samodzielnego montażu skierowana do dzieci w wieku od 4 lat. Zestaw składa się z drewnianych deseczek z dziurkami oraz kolorowych śrubek i  łączników z tworzywa. Duże rozmiary elementów oraz uproszczona konstrukcja sprawiają, że dzieci już od najmłodszych lat mogą próbować sił w składaniu pierwszych pojazdów. Zabawka jest trwała i po złożeniu pojazd może służyć do dalszej zabawy. Zestaw wyposażony jest w narzędzia idealnie dopasowane do małych rączek, dzięki którym malec może wielokrotnie skręcać i rozkręcać konstrukcję. Zabawka wspaniale wpływa na rozwój motoryki małej, rozwija cierpliwość oraz stymuluje wyobraźnię. Doskonale wspomaga naukę kolorów oraz liczenia. Wyjątkowa estetyka produktu i jakość wykonania umilają zabawę. Wszystkie komponenty wchodzące w skład produktu wytwarzane są w fabryce Alexandra.

Zabawki zostały przetestowane na grupie dzieci w wieku 3-6 lat oraz dorosłych w wieku 25-70 lat. Zostały bardzo entuzjastycznie przyjęte przez wszystkich testujących bez względu na wiek. Zapewniamy, że rodzice będą bawić się równie dobrze co maluszki.