Magazyn RYNEK ZABAWEK wspiera akcję społeczną Komitetu Ochrony Praw Dziecka i PulsArt

 

puls-art_fb_828x315

Ruszyła akcja społeczna Komitetu Ochrony Praw Dziecka i laureata XVII edycji Konkursu Świat przyjazny dziecku- firmy PulsArt, mająca na celu zebranie środków na działania organizacji.

Kampania skierowana jest do osób dorosłych, rodziców, opiekunów, szkół i przedszkoli. Wartościowe produkty PulsArtu, wykonane z największą starannością- co podkreśla Kapitułą Konkursu, warte są promowania. Tym bardziej, iż firma zdecydowała o przekazaniu z wybranej puli produktów, konkretnej kwoty na pomoc organizacji.

Oto specjalnie dedykowane na potrzeby akcji, produkty:

http://www.puls-art.pl/kategoria-produktu/dla-dzieci/gry-pamieciowe/

http://www.puls-art.pl/kategoria-produktu/wnetrza/lamiglowka-przyrodnicza-wnetrza/

http://www.puls-art.pl/kategoria-produktu/wnetrza/tablice-dzwiekowe/

Kampanię wspiera m.in. portal RYNEK ZABAWEK

Kampania trwa do końca grudnia 2018 r. 

Komitet Ochrony Praw Dziecka każdego miesiąca odbiera ok. 220 sygnałów i próśb dotyczących pomocy i przeciwdziałania przemocy. Najwięcej zgłoszeń dotyczy przemocy domowej. Zdaniem ekspertów KOPD przemoc w rodzinie dotyczy nie tylko bólu fizycznego i psychicznego, ale również utraty zaufania, poczucia niepewności, dezorientacji i strachu. Osobom doświadczającym przemocy niezbędna jest wciąż wiedza na temat ich praw. Dlatego tak istotne jest informowanie oraz edukowanie zarówno osób dotkniętych problemem przemocy, jak również osób które są świadkami tego zjawiska. Osoby chcące skorzystać z pomocy specjalistów Komitetu Ochrony Praw Dziecka mogą to zrobić, dzwoniąc pod warszawski numer 22 626 94 19 lub kontaktując się z wybranym oddziałem KOPD na terenie całej Polski.

Więcej informacji o działalności KOPD na: WWW.kopd.pl