Konkurs “Ben 10 Wyzwanie” rozstrzygnięty!

 Ben Tennyson to bohater jednego z najpopularniejszych seriali Cartoon Network. Rezolutny dziesięciolatek ma tysiące fanów na całym świecie, którzy pilnie śledzą jego przygody i angażują się w rozmaite akcje z jego udziałem. Stacja właśnie rozstrzygnęła wyjątkowy konkurs „Ben 10 Wyzwanie”, w którym do wygrania był cały wózek zabawek ze sklepu Carrefour oraz serialowe gadżety.

Dystrybutorem zabawek na licencji Ben 10 jest firma Epee Polska. 

Aby dołączyć do konkursu, należało odpowiedzieć na pytanie: Którego kosmitę z „Ben 10” lubisz najbardziej i dlaczego?. Najlepiej z tym zadaniem poradziła sobie 14-letnia Karolina z Łysomic w województwie kujawsko-pomorskim. Jej ulubiony kosmita to obdarzony nadludzką siłą Czteroręki. W nagrodę Karolina mogła przez pełne dwie minuty zbierać do wózka wybrane przez siebie zabawki w jednym ze sklepów Carrefour. W tym przyjemnym zadaniu pomagał jej młodszy brat. Dodatkowo, zwyciężczyni otrzymała komplet gadżetów z serialu – model Gruchota, zegarek Omnitrix, figurkę jednego z kosmitów oraz książkę do kolorowania.

Relację z emocjonującego odbioru nagrody można zobaczyć tutaj: https://youtu.be/rpm4M7DN26A

Oficjalnym partnerem konkursu „Ben 10 Wyzwanie” była sieć sklepów Carrefour. Najnowszych konkursów i akcji specjalnych Cartoon Network należy szukać pod adresem www.cartoonnetwork.pl

O Cartoon Network EMEA

Cartoon Network to kanał dla dzieci wypełniony ekscytującą mieszanką komedii i przygody. Seriale z ramówki stacji nawiązują do uniwersalnych motywów humoru, przyjaźni, wyobraźni, akcji oraz przygody. Główną grupą docelową stacji są chłopcy i dziewczynki w wieku 6-12 lat. Angażujące i uznane na całym świecie produkcje Cartoon Network mają zachęcać dzieci do bycia sobą. Ramówka kanału obejmuje takie seriale komediowe jak: „Niesamowity świat Gumballa”, „Pora na przygodę”, „Zwyczajny serial”, „Clarence”, „Steven Universe” i „Wujcio Dobra Rada”, a także animowane seriale przygodowe: „Atomówki”, „Ben 10” i „Młodzi Tytani: Akcja!”

Cartoon Network jest dostępny w 20 językach w ponad 174 milionach domów w 111 krajach. Z produkowanych przez kanał treści można również skorzystać dzięki wielokrotnie nagradzanej strony internetowej, a także poprzez gry, wideo na żądanie, urządzenia mobilne i szeroki wachlarz artykułów licencyjnych. Właścicielem marki Cartoon Network jest Turner, firma należąca do Time Warner.

O Turner International

Turner International odpowiada za takie czołowe marki jak CNN, TNT, Cartoon Network i TCM, jak również inne kanały oraz działalność nadawcy w Ameryce Łacińskiej, Europie, na Bliskim Wschodzie, Afryce i regionie Azji i Pacyfiku. Nadaje kanały płatnej i darmowej telewizji, jak również dostarcza usługi poprzez Internet, współpracuje komercyjnie z różnymi partnerami przy przedsięwzięciach z dziedziny mediów; działa w porozumieniu z Warner Bros. i HBO, by zwiększyć globalny zasięg Time Warner. Turner odpowiada za 48 marek telewizyjnych nadawanych jako 180 kanałów, w 34 językach w ponad 200 krajach. Turner International jest spółką zależną Turner, części koncernu Time Warner.