FoxGames wypuszcza na rynek hit – grę „Fantazja”

Gra jest o składaniu świata, który rozpadł się po walce ze złym czarnoksiężnikiem. Dwóch wybrańców odbudowuje go z pomocą swojej wyobraźni.

BOX-3D-Fantazja

Autor: Marcin Podsiadło

Ilustracje: Tomek Larek

Premiera: lipiec 2017

Wydawnictwo: FoxGames

 

Stwórz stolicę wyobraźni!

 Fantazja – baśniowa kraina – legła w gruzach. Odbudować ją mogą wyłącznie potężni Rzeźbiarze Natury lub Inżynierowie Światła, którzy powołują do istnienia rzeczy, wykorzystując moc swojej wyobraźni. Podczas zabawy wcielicie się w ich role i odtworzycie zniszczone królestwo – zaczynając od jego stolicy. Osoba, która popisze się większą fantazją, otrzyma nieprzebrane bogactwa i rękę pięknej królewny… lub królewicza.

Zatem do dzieła!

 

Popuśćcie wodze wyobraźni i odbudujcie Fantazję. Dobrze się zastanówcie nad wyborem budynków, gdyż kafelki, które położycie na stole wokół Magicznego Zamku, zapewnią Wam w trakcie gry dodatkowe moce, a na koniec dadzą Punkty Zwycięstwa.

Kto zdobędzie ich więcej, ten wygra.

Dane techniczne:

Wiek graczy: 7 +

Liczba graczy: 2 graczy

Format: 21 x 21 x 6 [cm]

Cena detal.: 59,99 zł

 

 

 

 

 

Zawartość pudełka:

 

  • 55 kafelków,
  • 5 żetonów Mocy Budynków,
  • 8 żetonów,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zasady gry opierają się na dokładaniu kafelków, do tych będących na stole, tak, aby boki się łączyły odpowiednimi symbolami pod względem liczby i rodzaju. Dodatkowo rozbudowuje się budynki, płacąc za nie kafelkami.

 

W rozgrywce bierze udział 2 graczy z możliwością rozszerzenia na więcej osób.
Bardzo prosta mechanika, piękne ilustracje Tomka Larka, tematyka fantasy, nawiązująca do filmu „Niekończąca się opowieść”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONTAKT DLA PRASY:

Iwona Cel | mail: iwona.cel@gwfoksal.pl | tel.: 605 890 069