European Suppliers Book – 8. wydanie katalogu

Już we wrześniu ukaże się 8 wydanie katalogu European Suppliers Book. Dzięki niemu dajemy Państwu możliwość dotarcia z ofertą do szerokiego grona klientów z Europy.
Katalog ten jest dystrybuowany w formie drukowanej do europejskich dystrybutorów. Trafia on do 5 tys. a w formie elektronicznej do kilkudziesięciu tysięcy firm z branży reklamowej. Jest to doskonała okazja do zaprezentowania odświeżonej oferty w drugiej połowie roku. Katalog ESB jest wygodnym narzędziem, stanowiącym podręczną bazę kontaktów. Szczegółowy indeks słów kluczowych i wyszukiwarka w 6 językach pozwoli bez problemu odnaleźć Państwa produkty. Dlaczego warto więc pojawić się w katalogu ESB? Państwa oferta trafia wyłącznie do aktywnych, zainteresowanych kontaktem firm z 24 krajów, wzmacniacie Państwo widoczność firmy i zapewniacie całoroczną obecność Państwa oferty w branży reklamowej, budujecie Państwo wizerunek zaufanego partnera na europejskim rynku reklamowym. Poza możliwością prezentacji oferty na całej stronie, otrzymujecie Państwo zaktualizowaną bazę 5000 tys firm, która uzupełni bazę kontaktową. Poprzez stronę internetową agencje reklamowe mają dostęp do wyszukiwarki gdzie łatwo i szybko mogą znaleźć Twój produkt.

Więcej informacji na temat katalogu uzyskają Państwo pod adresem mailowym: sales@gjc.pl

Ponadto chcielibyśmy poinformować o naszym nowym produkcie. ESB European Sellers&Buyers to nowa darmowa platforma internetowa wspierająca eksport upominków reklamowych wśród dostawców, dystrybutorów i agencji reklamowych w całej Europie. ESB European Sellers&Buyers odznacza się nowoczesną funkcjonalnością, możliwością wysyłania szybkich zapytań do wielu firm z całej Europy i jest stworzone do użytku codziennego. Platforma jest całkowicie darmowa i dostępna jest pod adresem www.esbook.eu.

Przedstawiciele ESB