Emisja Rodziny Treflików na Nick JR

treflik

Z przyjemnością informujemy, że Rodzina Treflików już wkrótce pojawi się na antenie Nick JR w Polsce, Rumunii i Czechach. W dniach 12 – 28 lutego 2018 wyemitowana zostanie I seria serialu.

Premierowe odcinki będą emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 18:10. Powtórki serialu będzie można obejrzeć każdego kolejnego dnia (13 lutego – 1 marca) o godzinie 10:00. Dodatkowa emisja serialu odbędzie się na kanale Nickelodeon w dniach 17 lutego – 31 marca, od soboty do niedzieli, po 1 odcinku o godz: 7:20 (pomiędzy Paw Patrol i Nella the Princess Knight).

Rodzina Treflików będzie promowana dodatkowo na antenie Nick Jr w Polsce, Rumunii i Czechach. 20-sekundowy spot promocyjny będzie emitowany 12 razy dziennie do dnia premiery, a od 12 lutego 6 – 8 razy dziennie.

Rodzina Treflików to nowy polski serial animowany, kierowany do dzieci w wieku 3-6 lat. Rozśpiewani i roztańczeni bohaterowie zabiorą najmłodszych we wspaniałą podróż do świata pełnego magii, ale i bliskich, codziennych spraw. Spokojna narracja, opowieści pozbawione przemocy, wesołe piosenki, sympatyczne postaci, a także pastelowe, przyjemne dla oka barwy sprawiają, że bajka pozytywnie wpływa na rozwój dziecka.