Układ otwarty

Firma Geomag tym razem zaprosiła do rozwijającej, magnetycznej zabawy w trzecim wymiarze najmłodszych. Wyposażone w kolorowe, przyciągające się kostki maluchy będą ćwiczyć swoje umysły, pobudzą wyobraźnię i ciekawość świata. Wyłącznym dystrybutorem linii Magicube w Polsce jest TM Toys.

 

W Geomag kreatywność i nauka idą w parze już od 2008 roku. Na efekty tego połączenia nie trzeba było długo czekać. Dzieciaki szybko pokochały kolejne linie zabawek wykorzystujących potencjał magnetyzmu. Dzięki nim mogły wyzwolić całą drzemiącą w nich kreatywność i pasję tworzenia – bez zamartwiania się o to, czy wymarzona konstrukcja udźwignie ciężar ich… wyobraźni. – Motto firmy Geomag brzmi „Baw i ucz się!”. I zapewniam, że ani trochę nie jest ono na wyrost. Konstruowanie zabawek z kolejnymi zestawami to zaproszenie najmłodszych do odkrywania fascynujących tajemnic świata fizyki – podkreśla Monika Jezierska, specjalista ds. marketingu TM Toys. – Budowanie z sześcianów wspaniale rozwija też myślenie matematyczne dzieci.

Proces produkcyjny w całości odbywa się w Szwajcarii, z przestrzeganiem rygorystycznych, europejskich i międzynarodowych standardów bezpieczeństwa. Dzięki temu oferowany małym klientom produkt spełnia najwyższe wymagania, jeśli chodzi o jakość. Walory zabawek doceniło wiele międzynarodowych niezależnych gremiów, przyznając im m.in. tytuły najlepszej zabawki roku, najlepszego wyboru dla rodziców oraz rekomendowanej zabawki specjalistycznej.

Magnes na klienta

Najmłodszym dzieckiem Geomag jest system magnetycznych kostek Magicube dedykowanych maluchom. Brak biegunowości magnesów wbudowanych w kostki ułatwia dowolne łączenie ich ze sobą. Zestawy dla dzieci w wieku 1,5+ zawierają karty z propozycjami ułożenia kostek, natomiast te dla 3-latków i starszych – magnetyczne naklejki, które umożliwiają nie tylko dowolną dekorację modeli, ale nawet projektowanie własnych, niepowtarzalnych zabawek. – Co równie istotne, to zabawki typu „unisex”, zatem poprzez zaopatrzenie w nie sklepu można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu – żartuje Monika Jezierska.

W ofercie Geomag Magicube dostępne są różne zestawy tematyczne. Tzw. starter zawiera cztery magnetyczne kostki i można go dowolnie rozbudowywać. Możliwości jest wiele, w zależności od zainteresowań i preferencji małych budowniczych. Do ich dyspozycji są zestawy: Owoce, Zwierzęta domowe, Zwierzęta rzeczne, Zwierzęta polarne, Safari, Dinozaury, Roboty, Księżniczka oraz Zamki i domy.

– Właścicieli współpracujących z nami sklepów zachęcam zaś do wygospodarowania półki w sklepie i udekorowania jej wersją demonstracyjną Magicube. Dzięki funkcji „try me” klient będzie mógł wypróbować działanie „magicznych” magnetycznych kostek – podpowiada Monika Jezierska. – Zastosowanie takiego rozwiązania stanowi solidne wsparcie sprzedaży.