Strażak Sam cały czas na fali!

Nasz dzielny bohater, mimo że przekroczył już magiczną czterdziestkę, nie stracił ani trochę ze swego wigoru i odwagi. Równie dobrze radzą sobie na sklepowej półce produkty na licencji popularnej brytyjskiej kreskówki, której już 12. seria zadebiutowała we wrześniu na antenie MiniMini+. Strażak Sam znajduje się w top 15 najlepiej sprzedających się marek i na drugiej pozycji wśród zabawek skierowanych do przedszkolaków. Ich dystrybutorem jest na naszym rynku Simba Toys Polska.

Odważny strażak jest gotów nieść pomoc w każdej sytuacji. Czuje się jak ryba w wodzie podczas brawurowych akcji, a dzięki swojej postawie zjednuje sobie kolejnych przyjaciół. Nie ma chyba chłopca, który choć przez chwilę nie chciałby wejść w skórę dzielnego Sama albo u jego boku wziąć udział w odpowiedzialnej misji. Choć współczesne dziewczynki też nie pogardzą spotkaniem z bajkowym idolem… Wszystko to sprawia, że w 2018 r. zabawki na licencji kreskówki odnotowały 13-procentowy wzrost sprzedaży. Bogata oferta produktowa w połączeniu z szeroko zakrojoną akcją marketingową wzmocnioną licznymi rekomendacjami popularnych blogerów stwarza potencjał do pobicia tego wyniku już w tym roku.

Oto wyposażenie, dzięki któremu mały pomocnik i pomocniczka sympatycznego strażaka z pełnym sukcesem będą mogli przyłączyć się do każdej interwencji (i to nie tylko gaśniczej):

  1. Jupiter do robienia baniek mydlanych – z zamontowaną figurką Strażaka Sama, mechanizmem do multibaniek mydlanych, pojemnikiem z płynem o pojemności 120 ml, efektami świetlnymi; zabawka jest zasilana bateriami (2 x R6/AA, niedołączone).

2. Hydrus z figurką – skuter na 6 kółkach z figurką Sama, który nie tylko jeździ, ale także unosi się na wodzie.

  1. Łódź Neptun z figurką v.2 – łódź z figurką Penny w kamizelce ratunkowej unosi się na wodzie; wyposażona w tajną skrytkę w podłodze, wciągarkę i inne akcesoria.    

4. Skuter Juno z figurką v.2 – unosi się na wodzie; dołączona figurka Elvisa w kamizelce ratunkowej; wyposażony w tajną skrytkę pod otwieranym siedzeniem, wciągarkę i inne akcesoria.

5Kask z mikrofonem – z imitacją mikrofonu, zasłoną na oczy oraz regulowanym paskiem pod brodę.

6. Kamizelka strażacka z akcesoriami –zapinana na rzep; w zestawie: latarka LED, toporek z piankowym ostrzem, imitacja krótkofalówki;zabawka jest zasilana bateriami (2 x 1,5V RL44).

7. Maska gazowa, walkie-talkie i siekierka– w zestawie ekwipunek niezbędny podczas każdej trudnej akcji.

8. Gaśnica– z odpornym na ścieranie nadrukiem; pojemność: 450 ml, zasięg: 5 m.   

9. Zbiornik z psikawką – z szelkami; posiada nowy, opływowy kształt; woda tryska pojedynczym lub podwójnym strumieniem; zasięg: 10 m.     

10. Pistolet na wodę – z wygodnym uchwytem i pompką.                                         

11. Psikawka/Wąż strażacki– poręczny gadżet sprawi wiele radości najmłodszym fanom Strażaka Sama.

12. Łódka napędzana mechanizmem sznurkowym TITAN– z funkcją „try me”; wewnątrz można umieścić figurkę (do kupienia osobno); w ofercie również łódki do kąpieli dla najmłodszych.

13. Skuter napędzany mechanizmem sznurkowym NEPTUN – z funkcją „try me”; wewnątrz można umieścić figurkę.