Grunt to inwencja!

Właściciele sklepów z zabawkami często narzekają na niewielki wybór w ofercie dystrybutorów produktów dla starszych dzieci oraz nastolatków, którzy zaglądają do nich w poszukiwaniu upominków z okazji urodzin koleżanek i kolegów. Z drugiej strony klientki-mamy oczekują, by w miejscach, w których są stałymi bywalczyniami, mogły przy różnych okazjach znaleźć oryginalne propozycje dla siebie. Ich interesy postanowiła pogodzić firma Albi Polska, która właśnie zadebiutowała na rynku z oryginalną kolekcją gadżetów.

– Decyzja o rozbudowie oferty była wynikiem rozmów z naszymi klientami, którzy przekonali nas o jej słuszności, jako argument podając serię „Party Time”. W niej również jest tytuł przeznaczony raczej dla dorosłego odbiorcy. I jak się okazuje, w sklepie z zabawkami radzi sobie świetnie – opowiada Agnieszka Tylek z Albi Polska.

Poszerzenie oferty firmy zostało poprzedzone staranną analizą, jakie produkty mogą iść w parze z zabawkami, a jednocześnie będzie na nie zapotrzebowanie w sklepie z asortymentem dla dzieci. – W ten sposób wyselekcjonowaliśmy cztery kategorie: kubki, kalendarze, artykuły podróżne i gadżety, wokół których zaczęliśmy budować tzw. ofertę okołodziecięcą – wspomina Agnieszka Tylek.

W międzyczasie zdążyła ona przybrać konkretny wymiar. Zatem jakie produkty pojawiły się w nowym katalogu Albi Polska? Spójrzmy!

Kubki z niespodzianką

Czy w dzisiejszych czasach design kubka może jeszcze budzić emocje? Okazuje się, że tak! Na pierwszy rzut oka kubki od Albi niczym nie różnią się od tych innych producentów. Aż do momentu nalania do nich gorącego napoju… – Wszystko dzięki temu, że na kubkach o pojemności 310 ml znajduje się kalkomania z tekstem, która w kontakcie z gorącą woda ulega wybarwieniu, odsłaniając zabawne teksty i grafiki – wyjaśnia Agnieszka Tylek. Znajduje się na nich wiele uniwersalnych dedykacji, np. dla mamy, dla taty i dla babci, a nawet wyznanie „Kocham Cię”, z których każda wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego.

Pluszowe kalendarze

W układzie tygodniowym, który ułatwi planowanie. Wystarczająca ilość miejsca umożliwi zanotowanie wszystkich ważnych wydarzeń, zaś miła w dotyku pluszowa okładka uprzyjemni korzystanie z kalendarza. – Będzie on wyjątkowym upominkiem z okazji mikołajek, świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, ale też bez okazji… – podpowiada Agnieszka Tylek.

Kolekcja Eko

Składające się na nią torby, kosmetyczki i saszetki zostały wykonane w 100% z materiałów biodegradowalnych – w tym przypadku papieru impregnowanego naturalnym lateksem, co sprawia, że są wodoodporne i niezwykle wytrzymałe. – Podobnego rozwiązania nie ma na polskim rynku, tym samym nasza kolekcja oprócz tego, że jest stylowa i ekskluzywna, jest również unikatowa – mówi Agnieszka Tylek.

Kolekcja Original

Obejmuje przydatne na co dzień gadżety w modnych wzorach: kosmetyczki, etui na okulary, portfele, parasole, lusterka oraz zestawy do manikiuru. Wszystkie one są dostępne w poszczególnych liniach, dzięki czemu łatwo można skompletować własną kolekcję akcesoriów. – Jestem pewna, że w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, a także łatwo skomponuje zestaw, który zachwyci bliską osobę – podkreśla Agnieszka Tylek.