Targi TRENDS 4 KIDS w TAURON Arenie Kraków

22 maja br. w Tauron Arenie Kraków odbędą się kolejne targi TRENDS 4 KIDS.

PATRON MEDIALNY: RYNEK ZABAWEK. 

Wydarzenie dedykowane jest przyszłym rodzicom, rodzicom z dziećmi w wieku od 0-9 lat oraz wszystkim, którzy cenią produkty hand made, nowoczesny design, wysoką jakość, oryginalne oraz pomysłowe propozycje od polskich twórców.

Będzie jak zawsze kolorowo i z mnóstwem dobrej energii!

STREFA ZAKUPÓW – tego dnia będzie można kupić niepowtarzalne produkty z najnowszych wiosenno-letnich kolekcji, a wśród nich znajdziemy: niebanalną odzież, buciki, zabawki, dekoracje do pokoików dziecięcych, książki oraz produkty dla kobiet w ciąży i mam karmiących – w większości od polskich marek, które wspieramy. Wystawcy specjalnie na ten dzień przygotowują niespodzianki i atrakcyjne rabaty.

STREFA ZABAWY – w tej przestrzeni dzieci będą mogły bezpłatnie skorzystać z licznych zajęć kreatywnych i rozwijających aktywności. Przygotowano wiele kolorowych, szalonych, pomysłowych i inspirujących aktywności dla najmłodszych. – Nasi goście wezmą udział w twórczych warsztatach. Animatorzy zaangażują dzieci do wspólnej, kreatywnej zabawy. Na dzieci będą czekać między innymi: zajęcia manualne, malowanie buziek, magiczne zamykanie w bańce i szalone zabawy na dmuchańcu! I o wiele, wiele więcej – mówią organizatorzy. 

STREFA CHILLOUT – miejsce, w którym można wziąć oddech, odpocząć, zjeść coś dobrego.

Szczegóły na:

www.trends4kids.pl

https://www.facebook.com/events/675417547160443