Świnka Peppa ponownie rusza w Polskę ze spektaklem dla najmłodszych

Świnka Peppa i przyjaciele zaczynają tegoroczną podróż po Polsce ze swoim spektaklem “Świnka Peppa – Wielka Niespodzianka”. Pełne śpiewu, tańca i dobrej zabawy przedstawienie będzie można obejrzeć aż w 16 miastach. Świnka Peppa na żywo to dla najmłodszych wspaniała inspiracja, nauka i moc nowych wrażeń.

Urodziny na scenie
W dniu urodzin Świnki Peppy podekscytowani domownicy, angażując małą widownię spektaklu, przygotowują dla niej urodzinową niespodziankę. Radosna i rozśpiewana rodzinka świnek, wybierając dekoracje i kostiumy wciąga dzieci w świętowanie i uczy je przeżywania pozytywnych emocji. Wszyscy razem bawią się i poszukują urodzinowych niespodzianek, w tym tej najważniejszej – Wielkiej Niespodzianki. Na scenie pojawią się także Pan Zebra i Pani Królik, którzy wraz z pozostałymi bohaterami uczestniczą w przygotowaniach do urodzin Peppy.

Spektakl pełen muzyki, tańca i niespodzianek oraz błotnych kałuż, które Peppa i jej bliscy tak bardzo lubią, jest dla małych widzów wędrówką z bajkowego świata do rzeczywistości. Inspiruje maluchy i uczy przeżywania niezwykłych emocji oraz dzielenia oczekiwania i radości z najbliższymi.Aktorzy wystąpią we wspaniałych kostiumach, pośród dekoracji przeniesionych prosto z kreskówki na scenę. Reżyserem oraz scenarzystą spektaklu jest Gabriel Gietzky, a za produkcję odpowiada firma MGR productions. Spektakl przeznaczony dla maluszków już od 2. roku życia.

Wiosną Świnka Peppa odwiedzi 16 miast: Bełchatów, Chełm, Gdańsk, Kielce, Konin, Kraków, Lublin, Łódź, Oświęcim, Piłę, Poznań, Pruszków, Siedlce, Szczecin, Warszawę i Wrocław.

Bilety dostępne są na KupBilecik.pl oraz na stronie www.swinkapeppanazywo.pl

CZAS TRWANIA SPEKTAKLU:
60 minut + przerwa

INFORMACJE O TWÓRCACH
Scenariusz i reżyseria: Gabriel Gietzky
Scenografia i kostiumy: Maria Kanigowska
Muzyka: Michał Zdrzałek
Spektakl na licencji: Hasbro
Produkcja: MGR productions
Obsada: Karolina Marcisz, Aleksandra Batko, Agnieszka Raj-Kubat, Kamil Mularz, Szymon Michlewicz-Sowa, Dariusz Dyla, Anna Berek, Filip Wojcik

Więcej o spektaklu:
Strona www: www.swinkapeppanazywo.pl
Facebook: www.facebook.com/swinkapeppanazywo
ONLINE #SwinkaPeppanazywo