Zabawki  sygnowane przez influencerów – nowość na polskim rynku

InfluHeroesto całkowita nowość na polskim rynku zabawek.  Linia produktów, która w drugiej połowie roku będzie dostępna w ofercie Orbico, została przygotowana we współpracy z topowymi influencerami: Martyną Zabawą, Pawłem Malinowskim i Miss Agą. Średnia ilość wyświetleń ich kanałów na YouTube wynosi łącznie ponad 18 milionów miesięcznie.

Kolekcja  InfluHeroes obejmuje m.in. lalki inspirowane wyglądem influencerów, produkty umożliwiające wcielenie się w  rolę ulubionego youtubera oraz przedmioty kolekcjonerskie.

Polska kolekcja  InfluHeroes to część międzynarodowego projektu firmy Top Kiz, angażującego najbardziej znanych influencerów  z kategorii  zabawek. Martyna Zabawa, Paweł Malinowski i Miss Aga są pierwszymi polskimi YouTuberami zaproszonymi do udziału w tym wyjątkowym koncepcie.

Niccolo Berte, dyrektor generalny Top Kiz: „Intensywnie pracowaliśmy nad tym projektem, by odpowiednio przygotować się do wejścia na  polski rynek z marką InfluHeroes. Jestem przekonany, że wysoka innowacyjność produktów, przyciągnie uwagę i pozwoli dotrzeć do nowej grupy konsumentów – subskrybentów YouTube, którzy dzięki naszym produktom będą mogli przenieść swoje emocje digitalowe na realny grunt.  Serdecznie dziękujemy trzem polskim influencerom: Agnieszce, Martynie i Pawłowi  za zaufanie oraz  firmie Orbico, która nawiązała z nami współpracę, podkreślając tym samym swoją nowoczesność i pozycję pioniera na polskim rynku zabawek. ”

Bartosz Ulman, Toys Division Manager w Orbico: “Jestem dumny, że to właśnie Orbico jako pierwsze wprowadza na polski rynek  nowatorską kolekcję zabawek stworzoną we współpracy z najpopularniejszymi influencerami. InfluHeroes  to wyjątkowy projekt, który ucieszy wielu młodych konsumentów – pierwszy raz będą mieć możliwość zakupienia zabawek sygnowanych przez swoich ulubieńców z YouTube. ”

 Promocja kolekcji InfluHeroes  będzie aktywnie wspierana przez reklamy w głównych platformach społecznościowych i eventy o ogólnopolskim zasięgu.