XX edycja Konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” zakończona! Przed nami uroczystość zakończenia XX edycji.

XX edycja Konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” zakończona!

Przed nami uroczystość zakończenia XX edycji.

Jakie produkty i miejsca mają pozytywny wpływ na rozwój dzieci?

LAUREACI XX EDYCJI KONKURSU ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU (kopd.pl)

Kolejna edycja Konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” właśnie się zakończyła. W wyniku intensywnych narad, rada składająca się z 15 ekspertów wyłoniła zwycięzców tegorocznej edycji. Które firmy produkują produkty wpływające w bezpieczny sposób na pozytywny rozwój najmłodszych?

Konkurs „Świat przyjazny dziecku” jest ogólnopolskim projektem Komitetu Ochrony Praw Dziecka. Powstał 20 lat temu w celu propagowania idei powstawania zabawek i miejsc, które pozytywnie wpływają na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny oraz na wrażliwość estetyczną najmłodszych. KOPD chce poprzez ich wyróżnienie i nagrodzenie, promować spełniające najwyższe standardy produkty, miejsca, a także inicjatywy oraz portale dedykowane dzieciom.

Tegoroczna edycja konkursu cieszyła się rekordową frekwencją zgłoszeń. Wzięło w niej udział ponad 90 firm i instytucji, które zarejestrowały łącznie prawie 400 produktów, czy też inicjatyw. Zgłoszenia, które otrzymaliśmy, łączy jeden cel: sprawienie radości dzieciom, poprzez ich kształcenie, rozwój, a także zabawę. Kapituła KOPD oceniała zgłaszających za ich działania i produkty z 2021 roku.

Ze szczegółami Konkursu można zapoznać się na stronie:

WWW.kopd.pl

http://swiatprzyjaznydziecku.pl/