Wystawa Modelarstwa, Kreatywnego Hobby, Gier i Zabawek: Lipsk (30 września – 2 października 2022)

Zapraszamy do odwiedzenia największego festiwalu gier, planszówek, modelarstwa i kreatywnego hobby w Europie! Targi modell-hobby-spiel organizowane są w Lipsku, mieście oddalonym zaledwie 200 km od granicy z Polską, na jednych z najnowocześniejszych na świecie terenach targowych. Ponad 90 000 m2 powierzchni wystawienniczej, 4 hale targowe oraz ponad 350 wystawców z 12 krajów czekają właśnie na Ciebie!

Świat modeli!

Podczas nadchodzącej imprezy swoje produkty i prace zaprezentują m.in. modelarze tworzący modele redukcyjne, kołowe, lotnicze, kosmiczne, okrętowe, figurkowe, odlewnicze, RC, a także dostawcy półproduktów wykorzystywanych do tworzenia modeli i całych makiet.

Więcej informacji znajduje się tutaj.

Zrób to sam!

Fani kreatywnego spędzania wolnego czasu będą mieli szansę na zdobycie wielu inspiracji. Budowa latawca, własnoręczne szycie, tworzenie ceramicznych naczyń, świec, wiklinowych koszy, biżuterii czy realistyczne rysunki – podczas targów modell-hobby-spiel żadne techniki czy triki nie stanowią tajemnicy, a profesjonaliści w przystępny sposób będą prowadzić warsztaty, do udziału w których zaproszeni są wszyscy odwiedzający! Zapaleńcy realizujący swoje pasje w kuchni, tworząc słodkie dzieła sztuki też znajdą coś dla siebie! Specjalny obszar „Pimp your cake!” to prezentacje produktów, które mogą być wykorzystane przy tworzeniu odważnych wypieków, ale także miejsce warsztatów i pokazów związanych z jedynymi w swoim rodzaju wypiekami, „dziełami sztuki cukierniczej”, które będzie można śmiało samemu przygotować we własnej kuchni.

Więcej informacji znajduje się tutaj.

Graj! Baw się! Rusz głową!

Podczas naszego festiwalu zabaw nie może zabraknąć gier planszowych, puzzli, kości, gier logicznych, a wreszcie pluszaków, lalek, klocków czy drewnianych zabawek pobudzających kreatywność!

Więcej informacji znajduje się tutaj.

 

Technologia w świecie zabawy!

Nie jest tajemnicą, że współczesna technologia nie opuszcza nas na krok w codziennym życiu, nie może być inaczej podczas zabawy. Układ scalony to nieograniczone pole do kreatywności – robotyka, druk 3D, grafika i obróbka zdjęć. Odwiedzających lipskie targi nie ominą inspiracje i nowości z cyberświata.

Więcej informacji znajduje się tutaj.

 

Strefa SPORT

Podczas tegorocznej edycji – w ramach nowej strefy SPORT – swoją ofertę zaprezentują po raz kolejny także producenci rowerów, BMX, MTB, e-bike’ów, skateboard’ów, hulajnóg, skuterów, slackline oraz wyposażenia i akcesoriów dla e-sportu.

Więcej informacji znajduje się tutaj.

 

Kibicuj, podziwiaj, dopinguj!

modell-hobby-spiel to również miejsce, w którym rywalizują najlepsi – wyścigi zdalnie sterowanych motorówek czy modeli latających oraz turnieje miłośników gier planszowych.

 

W duchu rywalizacji pozostaje także rozstrzygnięcie konkursu Graf Ludo na najlepszą grafikę gier planszowych w dwóch kategoriach – grafika do gry dla dzieci oraz grafika do gry rodzinnej. Wszystkie nominowane gry będą prezentowane podczas całej imprezy targowej w obszarze „Graf Ludo”.

 

Zapraszamy do zapoznania się z interaktywnym planem hal targów modell-hobby-spiel 2022:

Hallenpläne | modell-hobby-spiel

 

Do wspólnej zabawy podczas targów modell-hobby-spiel zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 0 do 100 lat!

Do Państwa dyspozycji mamy następujące warianty biletów wstępu:

Bilet jednodniowy, normalny                             (zakup on-line)        16,00 euro
Bilet jednodniowy, ulgowy*                               (zakup on-line)        11,00 euro
Bilet jednodniowy dla dzieci w wieku 6 – 12 lat   (zakup on-line)           6,00 euro

Bilet grupowy (od 10 osób)                               (zakup on-line)        11,00 euro/osoba

 

*bilety ulgowe przysługują: uczniom, studentom, osobom niepełnosprawnym, rencistom i emerytom.

 

Bilety można zakupić w sklepie on-line na stronie:

Tickets und Preise | modell-hobby-spiel

 

Godziny otwarcia dla odwiedzających:

30 września oraz 1 października 2022:           10:00 – 18:00

2 października 2022:                                       10:00 – 17:00

Więcej informacji znajduje się na: 

www.modell-hobby-spiel.de   oraz   Startseite | modell-hobby-spiel

 

Organizatorzy targów