Weekend Mądrych Zabawek – Smart Kids Store!

Mamo! Ja chcę tę zabawkę! Proszę Cię! Marzę o niej!” – wielokrotnie słyszymy w naszym Smart Kids Store podobne rozmowy rodziców z dziećmi. Zastanawiacie się: czy to jest nam naprawdę potrzebne? Czy warto zainwestować w ten edukacyjny sprzęt? Czy nie mamy już za dużo drewnianych zabawek?

Czy właśnie te klocki zainteresują mojego bystrzaka na dłużej niż godzinę? Sami jesteśmy rodzicami i wiemy, jak trudno jest sprostać oczekiwaniom i marzeniom dziecka pozostając w zgodzie ze sobą i swoimi wyobrażeniami na temat ilości zabawek obecnych w naszych domach.  Pomyśleliśmy: a gdyby tak móc najpierw przetestować te wymarzone zabawki na żywym organizmie?  Sprawdzić, czy nasze dziecko jest faktycznie o nich marzy tak jak po zobaczeniu ich w witrynie sklepowej? Tak zrodził się pomysł na to wyjątkowe wydarzenie – Weekend Mądrych Zabawek!

Już 27 i 28 maja między godziną 10:00 a 16:00 na patio przed sklepem i Smart Kids Planet (Fabryka Norblina, poziom -1, Budynek Plater) odbędzie się pierwsze takie wydarzenie organizowane przez wyjątkowy sklep z zabawkami – Smart Kids Store!

PATRON MEDIALNY: RYNEK ZABAWEK.

Podczas Weekendu Mądrych Zabawek dzieci i ich rodzice  będą mogły na własne oczy zobaczyć i przetestować zabawki topowych marek.

W programie między innymi:

Zabawa kreatywna: wydrapywanie, naklejanie i malowanie

Projekcja bajek z Yellow Wall

Wielkie konstruowanie

Malowanie po wielkich szybach Smart Kids Planet

Malowanie zmywalnymi kredkami 

Możliwość przetestowania hulajnogi Scoot&Ride

Kącik maluszka

Animacje i zabawy dla dzieci

Prezenty do zakupów wybranych marek

Konkurs z fantastycznymi nagrodami

Partnerzy wydarzenia: Auzou, Buki, Djeco, Eatsleepdoodle, Janod, Jellycat, Kitpas, Little Dutch, OMY, Scoot andr Ride, Smart Games, The purple cow, Timio, Toddle Road, YellowWall

Wstęp na wydarzenie na patio przed Smart Kids Store jest BEZPŁATNY!