TREFL wydawcą książeczek „Dobranoc, Trefliki na noc…”

Niedawno swoją premierę miała kolekcja książeczek dla dzieci „Dobranoc, Trefliki na noc” od Wydawnictwa Trefl. Bajki z bohaterami Rodziny Treflików pomagają rodzicom kształtować nawyki senne u ich pociech oraz budować w maluchach pozytywne skojarzenia przed snem.

– Wyczarowaliśmy wiele historii i propozycji na przedsenne aktywności nie tylko po to, by łatwo było dopasować wieczorny rytuał do indywidualnych potrzeb każdego dziecka. Wiemy, że nawet najbardziej kreatywnym rodzicom czasem wyczerpują się pomysły na zabawę albo zwyczajnie są znużeni często powtarzanymi opowieściami. Mamy też świadomość, że niektóre dzieci szybko się nudzą. Chcieliśmy więc, aby jedni i drudzy mieli w czym wybierać, a jednocześnie aby to wszystko do siebie pasowało i pięknie się ze sobą łączyło – mówi Magdalena Komsta, autorka bloga Wymagajace.pl, współtwórczyni i patronka kolekcji.

Na kolekcję „Dobranoc, Trefliki na noc” składa się łącznie 13 książeczek. Równolegle na rynku pojawiły się też puzzle i gry od Trefl SA będące doskonałym uzupełnieniem wieczornego rytuału oraz propozycją wyciszającej aktywności przed wieczornym czytaniem.

To pierwsza tego typu kolekcja na rynku. Cała seria jest mocno wspierana szerokozasięgową kampanią telewizyjną, digitalową oraz PR-ową.