TM TOYS: Poznajcie Kindi Kids!

To zachwycające lalki – o pięknych włosach w kolorach tęczy i dużych brokatowych oczach. Dzięki ruchomej głowie, każda wspólna zabawa sprawia że lalka „ożywa” nam w dłoniach. Lalki posiadają ściągane ubranka i buciki oraz ciekawe spersonalizowane akcesoria.

 

Przedstawiamy wam… KINDI KIDS!

KDK50006 – Donatina

Donatina to lalka o słodkich, różowych włosach i dużych błyszczących, złotych oczach. Do lalki dołączone są dwa dedykowane akcesoria: miseczka z płatkami i magiczna łyżeczka. Aby nakarmić naszą lalkę wystarczy wyjąć łyżeczkę z płatkami i przyłożyć do ust Donatiny, a one same „znikają”.

KDK50007 – Peppa Mint

To lalka o miętowym kolorze włosów i pięknych brokatowych, miętowych oczach. Uwielbia lody, do czego nawiązuje jej całe ubranko oraz opaska na głowie. W zestawie znajdziemy dedykowane akcesoria: pucharek z lodami i magiczną łyżeczkę. Nakarm lalkę jej ulubionymi smakami – wystarczy że łyżeczka dotknie lodów a wybierzesz jeden z 3 smaków: truskawkowy, czekoladowy i waniliowy.

KDK50008 Jassiecake

To sympatyczna lalka z uroczymi, niebieskimi włosami i dużymi, brokatowymi i niebieskimi oczami. Uwielbia mrożone babeczki do czego nawiązuje jej ubranko. Lalka​ posiada dwa interaktywne akcesoria: mrożoną babeczkę oraz imitacje posypki w pojemniczku. Przygotuj ulubiony deser Jessicake – kiedy zbliżysz babeczkę do jej ust wisienka zostanie „zjedzona”.

 

KDK50009 Marsha Mello

Uwielbia pianki i wszystko co słodkie! Ma piękne, białe włosy z pastelowymi lokami i tęczowymi pasmami włosów. Jej piękne niebieskie oczy mienią się przy każdym potrząśnięciu głowy. Jej cały ubiór nawiązuje do słodkich pianek. W zestawie znajdują się dwa interaktywne akcesoria: pianka i koktajl ze słomką. Kiedy zbliżysz piankę do ust lalki – „ugryzie” przysmak. Możesz też nakarmić Marcha Mello jej ulubionym koktajlem. Kiedy ściśniesz kubeczek, koktajl przesunie się w górę słomki.

KDK50023 Rainbow Kate

To lalka z tęczowo-fioletowymi włosami. W zestawie znajdują się 2 interaktywne akcesoria – różowe lodowe slushie i tęczowa babeczka. Wyjmij słodką babeczkę z „papilotki” i zakręć nią niczym bączkiem. Potrząśnij lodowym slushie i zobacz jak pięknie mieni się brokatem.

DZIAŁANIA MARKETINGOWE

REKLAMA TV

 

Od 6 października 2020 r. aż do początku grudnia zostanie wyemitowana silna reklama Kindi Kids na wszystkich kanałach dziecięcych

 

KAMPANIA ONLINE

Zaplanowane działania on-line skupiają się na promocji 8 odcinków webisodów, przygód Kindi Kids na kanale Youtube  oraz na stronie www.tmtoys.pl/kindikids od 2 listopada. Dodatkowo w listopadzie będziemy współpracować z popularnymi youtuberkami.

Youtuberzy: Świat Matyldy, Fiki Miki Agatki i Moniki, Zabawkowicz

 

MATERIAŁY POS

POSK120 – MASKOWNICE KINDI KIDS (KOMPLET) DO POS147

POSK135 – KINDI KIDS POSTER A2

POSK136 – KINDI KIDS SHELFSTRIP 100×3 cm

POSK137 – KINDI KIDS WOBBLER 12