TARGI KSIĄŻKI I MEDIÓW VIVELO na PGE Narodowym

Tego wydarzenia nie można przegapić! Szykuje się masa atrakcji zarówno dla młodszych, jak i starszych czytelników. Na największym stadionie w kraju 18-21 maja, odbędą się Targi Książki i Mediów VIVELO.  To aż cztery dni spotkań wielbicieli książki tradycyjnej z fanami nowych technologii audio i video.

Wielbiciele kultury oraz poszukiwacze dobrej jakości rozrywki będą mogli odwiedzić aż 5 stref tematycznych oraz wziąć udział w wielu wydarzeniach dodatkowych: pokazach, i warsztatach dla wszystkich grup wiekowych, które odbędą się pod hasłem #ŁączyNasKsiążka. Targi stanowią wspaniałą okazję nie tylko, aby nabyć książki ale też spotkać się z autorami, podcasterami oraz booktokerami. To także wyjątkowa szansa by poznać lektorów audiobooków oraz zobaczyć, jak powstają. Program obfituje w atrakcje zarówno dla dojrzałych czytelników o sprecyzowanych gustach; młodzieży szkolnej poszukującej nowych inspiracji książkowych; czy też najmłodszych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w świecie książek. Każda z grup wiekowych znajdzie dedykowane jej atrakcje, w wybranych strefach tematycznych: #mamatatadziecko, #audio, #lifestyle #booktok #gaming.

Dla najmłodszych oraz rodziców planowane są animacje, teatrzyki oraz liczne warsztaty m.in. parentingowe, logopedyczne,  mindfulness, zajęcia na temat ważności oraz pokaz chustonoszenia. W strefie #mamatatadziecko odwiedzający spotkają ulubionych bohaterów książek dla dzieci np. Kicię Kocię czy Harrego Pottera. Cała przestrzeń zostanie przystosowana dla rodziców z maluchami – powstaną parking dla wózków, miejsce do karmienia i przewijania. Partnerem tej strefy będzie Julinek Park, który zapewni wiele atrakcji. Będzie można również wygrać zaproszenia do Parku.

www.targivivelo.pl