TARGI KIDO FASHION & LIFESTYLE

Trzecia edycja targów KIDO Fashion & Lifestyle odbędzie się 30-31 lipca br. w nowoczesnym obiekcie wystawienniczym, zlokalizowanym w centrum Polski – EXPO- ŁÓDŹ.

Targi KIDO Fashion & Lifestyle będą wydarzeniem o charakterze biznesowym, branżowym i networkingowym.

Wystawcy targów:
● Marki oferujące asortyment o wyjątkowym designie, produkowany lokalnie w sposób etyczny, reprezentujących takie cechy i wartości, jak społeczna odpowiedzialność i szacunek dla środowiska.
● Producenci ubrań i dodatków z bawełny organicznej z certyfikatem GOTS (to najwyższy certyfikat, jaki aktualnie może otrzymać bawełna) lub innych naturalnych materiałów, które są bezpieczne dla skóry dziecka.
● producenci wysokiej jakości obuwia dziecięcego.
● oferenci bezpiecznych dla dzieci i wyprodukowanych z dbałością o każdy szczegół tekstyliów dziecięcych – kocyki, rożki, pościel.
● marki oferujące zabawki kreatywne i edukacyjne, drewniane bądź wykonane z ekologicznego kauczuku lub silikonu, niezawierającego BPA i malowanego farbami bezpiecznymi dla dzieci oraz dla środowiska.
● producenci naturalnych kosmetyków
● oferenci produktów outdoorowych – wózków, nosidełek etc.

Na targi zaproszeni zostaną przedstawiciele handlu z Polski i zagranicy: sklepów z ofertą produktów dziecięcych i parentingowych: concept store, family concept store, sklepy internetowe, butiki, i placówki „ które są pomiędzy” co pozwoli Twojej firmie spotkać się z partnerem handlowym dopasowanym do oferty Twojej marki i zgodnym z  jej wartościami.