Targi HOBBY już w październiku

W ostatni weekend października tysiące hobbystów i całe rodziny spotkają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, by wziąć udział w kolejnej 19. już edycji Targów Hobby (Poznań, 29-30.10.2022). Podczas wydarzenia swoje oferty przedstawią marki skierowane m.in. do modelarzy,  graczy – zarówno początkujących jak i geeków, miłośników rajdów samochodów RC, osób zainteresowanych szyciem i tańcem, czy fanów klocków LEGO.

PATRON MEDIALNY: RYNEK ZABAWEK 

Strefa Gier

Co roku Strefa Gier jest jedną z najciekawszych stref na Targach HOBBY. Tak będzie i w tym roku. Wystawcy zaprezentują najnowsze i najpopularniejsze gry planszowe. Zwiedzający będą mogli m.in. zobaczyć na własne oczy, jak wyglądają bitwy Apokalipsy Warhammer 40.000. Warhammer 40.000 Apokalipsa jest figurkową grą bitewną, w której ścierają się największe armie w walce o dominacje na polu bitwy i w całej galaktyce. Na stołach można zobaczyć zarówno masy piechoty, kolumny czołgów, klucze samolotów czy samotne najpotężniejsze maszyny bojowe w arsenale ludzkości – Tytany. Niestety, nie tylko ludzkość posiada straszliwy arsenał, zdrajcy wyznający Chaos i wszelacy kosmici sprowadzają własne, czasem wręcz Tytaniczne jednostki, by siać spustoszenie w szeregach wrogów.

Z kolei Wielkopolski Ośrodek Go „Honte” podczas Targów HOBBY 2022 serdecznie zaprasza na spotkanie z rewelacyjną grą planszową Go. Gra Go przywędrowała do nas z Dalekiego Wschodu, gdzie od tysięcy lat uczy strategicznego i logicznego myślenia, rozwija szacunek dla przeciwnika oraz zdolności poznawcze. Jej zalety dostrzegają dzieci i dorośli; naukowcy i laicy. Chociaż gra ma bardzo proste zasady, to możliwych partii jest więcej niż atomów we wszechświecie! Na stoisku Wielkopolskiego Ośrodka Go „Honte” będzie można poznać zasady tej gry, a także zmierzyć się w turniejach dla początkujących. Podobnych atrakcji w Strefie Gier będzie mnóstwo.

Atrakcji co niemiara

Na ekspozycji znajdą się także znane już z poprzednich edycji atrakcje, jak tor dla samochodów RCmakiety kolejek i prezentacje indywidualnych modelarzy czy strefy LEGOsportu, tańca czy szycia.

Poznańskie targi co roku rozszerzają swoją tematykę o nowe atrakcje. I tym razem organizatorzy mają w planie sporo nowości. Uczestnicy będą mogli odwiedzić muzeum komiksu, czy też wziąć udział w warsztatach florystycznych i makramy. Odbędą się także pokazy kowalstwa i kaletnictwa. Na majsterkowiczów czekać będą warsztaty w drewnie.

Nie zabraknie atrakcji dla początkujących pasjonatów survivalu i bushcraftu. Podczas specjalnych prelekcji uczestnicy dowiedzą się, jak stawiać pierwsze kroki w tym zakresie. Miłośnicy strzelania będą mogli skorzystać ze strzelnicy ASG, a także postrzelać
z łuku
. Ciekawie zapowiadają się także pokazy sprzętu wojskowegowykuwania noży i rekonstrukcji historycznych. Całość dopełni kiermasz rozmaitości.

Wystawę wzbogacą ekspozycje pasjonatów, którzy pochwalą się swoimi zbiorami,
a także podzielą się ze zwiedzającymi wiedzą na temat swojej pasji.

Więcej informacji o Targach Hobby >>>

Kup bilet taniej

W serwisie ToBilet.pl dostępne są już bilety na Targi Hobby 2022. Kupując bilet online można sporo zaoszczędzić. Kup bilet >>>