Targi HOBBY dla miłośników gier i nie tylko

W ostatni weekend października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się 19. edycja Targów Hobby. To idealne miejsce, by zaprezentować najnowsze gry i zabawki, zaproponować różne rodzaje pasji poszukującym nowego hobby. Wystawę odwiedzą tysiące hobbystów i całe rodziny. Każdy znajdzie na targach coś ciekawego.

PATRON MEDIALNY: RYNEK ZABAWEK.

Podczas wydarzenia swoje oferty przedstawią marki skierowane m.in. do modelarzy,  graczy – zarówno początkujących jak i geeków, miłośników rajdów samochodów RC, osób zainteresowanych szyciem i tańcem, czy fanów klocków LEGO.

Jak co roku Targi HOBBY to przede wszystkim ciekawe atrakcje – pokazy, turnieje, wystawy i wszystko to, co angażuje zwiedzających i pozwala im na bezpośrednie obcowanie z przeróżnymi pasjami. Na ekspozycji znajdą się m.in. znane już z poprzednich edycji atrakcje, jak tor dla samochodów RCmakiety kolejek i prezentacje indywidualnych modelarzy czy strefy gier planszowychLEGOsportu, tańca czy szycia.

Tegoroczne nowości

Poznańskie targi co roku rozszerzają swoją tematykę o nowe atrakcje. I tym razem organizatorzy mają w planie sporo nowości. Uczestnicy będą mogli odwiedzić muzeum komiksu, czy też wziąć udział w warsztatach florystycznych i makramy. Odbędą się także pokazy kowalstwa i kaletnictwa. Na majsterkowiczów czekać będą warsztaty w drewnie. Dla miłośników sztuki kulinarnej przygotowane zostaną pokazy gotowania a dla podróżników kącik podróżniczy.

Nie zabraknie atrakcji dla początkujących pasjonatów survivalu i bushcraftu. Podczas specjalnych prelekcji uczestnicy dowiedzą się, jak stawiać pierwsze kroki w tym zakresie. Miłośnicy strzelania będą mogli skorzystać ze strzelnicy ASG, a także postrzelać
z łuku. Ciekawie zapowiadają się także pokazy sprzętu wojskowego, wykuwania noży i rekonstrukcji historycznych. Całość dopełni kiermasz rozmaitości.

Wystawę wzbogacą ekspozycje pasjonatów, którzy pochwalą się swoimi zbiorami,
a także podzielą się ze zwiedzającymi wiedzą na temat swojej pasji.

Promocyjne ceny do 29 sierpnia

– Zachęcamy firmy posiadające w ofercie gry, klocki, zabawki konstrukcyjne, modele do samodzielnego montażu, kolejki elektryczne i inne produkty wpisujące się w tematykę naszego wydarzenia do udziału w tegorocznych targach. Firmy, które dołączą do wystawców do 29 sierpnia skorzystają ze specjalnych promocyjnych cen – mówi manager projektu Paulina Dziarłowska. Więcej informacji na temat targów znajduje się na: www.targihobby.pl.