Strefa KIDS by Mamaville podczas WARSAW GIFT & DECO SHOW

 

 

 

 

24-26 maja w największym centrum targowo-kongresowym w Europie Środkowej – PTAK WARSAW EXPO odbędzie się wyjątkowe, trzydniowe wydarzenie – WARSAW GIFT & DECO SHOW. To największe targi upominków i dekoracji w Polsce! Jedną z głównych stref tematycznych wydarzenia jest KIDS by Mamaville.

PATRON MEDIALNY: RYNEK ZABAWEK

baner_WG&DS_1600_px_x_600_px_NEW

Strefa Kids by Mamaville  będzie podzielona na różne obszary, gdzie znajdziecie największy wybór produktów dla mamy i dziecka. Strefa zakupów to producenci, projektanci, dystrybutorzy znanych oraz premierowych marek z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi – dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka. Jak zawsze skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów. Pojawią się w niej polskie produkty, ale tylko te o najwyższej jakości. Oprócz zakupowego szaleństwa zorganizowany zostanie także prawdziwy festiwal zabawy i atrakcji dla najmłodszych. Specjalnie dla dzieci powstanie ogromna i urozmaicona strefa animacji: dmuchańce, strefa LEGO, warsztaty dostosowane do wieku i różnych zainteresowań najmłodszych, trampoliny, magicy, kąciki zabaw, zabawy i gry plastyczne, malowanie buziek, tatuaże, tworzenie przypinek i biżuterii, waty cukrowa, fotobudka, postaci z bajek, kolorowanki 3Di dużo, dużo więcej. Nie zabraknie emocji, upominków i wyjątkowej zabawy dla całej rodziny. A to jeszcze nie koniec! Kolejna strefa, to warsztaty i zajęcia dla całej rodziny. Będziecie mieli możliwość wzięcia udziału w ciekawych wykładach związanych z tematyką macierzyństwa i rodzicielstwa, prowadzonych przez doświadczonych ekspertów oraz znane osobistości. Dzieci natomiast będą mogły wziąć udział w zajęcia i warsztatach, gdzie zaprezentowane zostaną najciekawsze kierunki rozwoju najmłodszych poprzez zabawę. Wisienką na torcie będzie wygodna, przestronna i przytulna strefa relaksu, gdzie po zakupach i atrakcjach odwiedzający będą mogli spokojnie odpocząć i dobrze zjeść! Specjalnie na Warsaw Gift & Deco stworzona zostanie także Strefa dla Taty.

 

Oprócz strefy KIDS by Mamaville na targach będzie można odwiedzić także Home&Deco by Targi Rzeczy Ładnych,Ceramics&Glass by WG&DS, Celebration by Och Bazar, Kids by Mamaville, Mustache Yard Sale vol. 33 by Mustache, Handmade by Art in Town, Eco/Recycling by Och Bazar, Gadgets by Och Bazar, Paper&Office by WG&DS czy International Sourcing by Gift Show Poland.

 

Targi stawiają na polskich przedsiębiorców i twórców, powierzając im organizacje głównych stref targów. To przełomowy sposób współpracy do osiągnięcia wspólnego celu – stworzenia największych targów pięknych i designerskich rzeczy, bez których życie jest przeciętne.

“Chcemy pokazać, że mamy fantastycznych producentów, projektantów i designerów, a także świetne marki, którymi warto się chwalić! Wystawcy z Polski w ramach targów stworzą wyjątkowy program „Projekt: POLSKA”, który zostanie podzielony na kilka stref tematycznych, wypełnionych pięknymi i wyjątkowymi przedmiotami!” – mówi zespół targowy Warsaw Gift&Deco.

W targach weźmie udział 800 wystawcówz Polski i z zagranicy, którzy zaprezentują najnowsze trendy rynkowe oraz przedstawią bogatą ofertę produktową z zakresu artykułów dekoracyjnych, wyposażenia wnętrz, ceramiki i szkła, produktów codziennego użytku, biżuterii, mody, upominków okolicznościowych, gadżetów biznesowych i reklamowych, artykułów papierniczych, pamiątek, małej elektroniki, zabawek, tekstyliów dla dzieci, przedmiotów z segmentu eko/recykling. Będzie to największe wydarzenie tej branży w tej części Europy.