Spotkajmy się w Mamaville na jesiennej edycji targów!

Spotkajmy się w Mamaville na jesiennej edycji targów!

17.09.2023 Warszawa

24.09.2023 Gliwice

30.09 – 1.10.2023 Wrocław

29.10.2023 Kraków

PATRON MEDIALNY: RYNEK ZABAWEK. 

Organizatorzy Targów Mamaville zapraszają wszystkich entuzjastów rodzicielstwa i rodzin z dziećmi na jesienną edycję swoich targów. Wydarzenie odbędzie się w kilku miastach Polski, oferując bogaty program zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Mamaville to jedne z największych targów dla kobiet w ciąży, świeżo upieczonych rodziców i rodzin z dziećmi w Polsce. Przyciągają one wielu wystawców, którzy zaprezentują swoje unikalne kolekcje stworzone specjalnie na te targi. W trakcie wydarzenia odbędą się wykłady dla rodziców, skoncentrowane na różnorodnych aspektach rodzicielstwa. Dodatkowo, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci w fantastycznej strefie Atrakcji obejmujących kreatywne zajęcia i gry, gdzie najmłodsi będą mogli bawić się klockami, korzystać z animacji i cieszyć się różnorodnymi kreatywnymi rozrywkami.

Dla chwili odpoczynku i relaksu przewidziano Strefę Chillout, specjalnie stworzoną dla mam z dziećmi

Nie zapomniano również o barwnej i inspirującej Strefie Zakupów, w której swoje stoiska zaprezentują znane marki, głównie polscy producenci. Wśród dostępnych produktów znajdą się ubrania, zabawki, wózki, foteliki, akcesoria i dodatki do wnętrz. Ponadto, będzie można zapoznać się z ofertą wydawców książek oraz skorzystać z różnorodnych usług dla rodzin i dzieci w różnym wieku, począwszy od niemowlaków aż po starszaków.

Targi Mamaville to nie tylko okazja do zakupów, ale również możliwość skorzystania z wielu premierowych produktów i promocji. To idealne miejsce, aby spędzić fantastyczny czas w gronie rodzinnym.

Warto zaznaczyć, że wejście na targi Mamaville jest bezpłatne dla wszystkich odwiedzających, z wyjątkiem edycji we Wrocławiu. Wraz z Targami Rzeczy Ładnych, organizatorzy przygotowali dwudniowe wydarzenie, które odbędzie się w dniach 30 września – 1 października 2023, gdzie obowiązywać będzie opłata.

Więcej szczegółów na temat targów Mamaville można znaleźć na stronie internetowej: https://targi.mamaville.pl/