SMARTBEE: Firma, która eksperymentuje… bez eksperymentowania

Twórcze eksperymenty – zdecydowanie tak! Eksperymentowanie na dzieciach – o tym nie może być mowy! Głównym celem SmartBee Clubu jest bowiem dostarczanie im najwyższej jakości, opracowanych przez naukowców związanych m.in. z Polską Akademią Nauk zestawów eksperymentów dodatnio naładowanych zawartością merytoryczną z dziedzin S.T.E.M. Dotychczas można je było nabyć wyłącznie w ramach subskrypcji bezpośrednio w firmie, ostatnio furtka w tym zakresie otworzyła się również dla samych sklepów.

Misją SmartBee Clubu jest wprowadzanie dzieci do „poważnego” świata nauki dzięki zaoferowaniu im ciekawych, angażujących doświadczeń edukacyjnych w postaci starannie dopracowanych zestawów naukowych. Produkty adresowane są do dzieci z szerokiego przedziału wiekowego – ciekawe propozycje dla siebie znajdą wśród nich zarówno 3-, jak i 13-latki.

Dzięki starannie przemyślanej koncepcji rozwój firmy przebiega wręcz podręcznikowo. Od czasu swojego rynkowego debiutu we wrześniu 2019 r. udało jej się nie tylko istotnie rozbudować, a tym samym uatrakcyjnić ofertę (zestawy BeeBox Mini, Medium i Premium), ale też dopracować program subskrypcyjny, zorganizować wakacyjny obóz naukowy oraz pozyskać kluczowego dystrybutora na polskim rynku, którym została firma Moje Bambino. – Nawiązanie tej współpracy jest dla nas istotne z wielu powodów. Szczególnie dumni jesteśmy ze wspólnego projektu pilotażowego, w ramach którego od maja nasze zestawy trafiają do polskich szkół – podkreśla Jakub Kozłowski, dyrektor ds. handlowych i sprzedaży w firmie SmartBee Club. – W ostatnim czasie ogromnym wyróżnieniem było też dla nas zdobycie tytułu Zabawki Roku 2019 przez pierwszy produkt w ofercie Smartbee Clubu – BeeBox Premium Zmiennokształtność – dodaje.

W międzyczasie firma stworzyła również opartą na rozszerzonej rzeczywistości aplikację dla systemów Android i iOS, która wspomaga poznawanie zagadnień naukowych z wykorzystaniem urządzeń mobilnych.

Filozofia Smartbee Club zawiera się w kilku kluczowych hasłach:

Odczarowanie nauki poprzez zabranie dziecka i rodzica w emocjonującą podróż do świata nauki, podczas której przekonają się, że to, co wydaje się im trudne i niedostępne, wcale nie musi takie być.

Dzieci to kreatorzy jutra – firma oferuje rodzicom bezcenną pomoc w dbaniu o rozwój dzieci i pobudzanie ich potencjału, aby miały szersze perspektywy rozwoju.

Zbudowanie społeczności otwartej na nowe technologie poprzez mądre wykorzystywanie nowych technologii oraz przynależność do świadomej, nowoczesnej społeczności, otwartej na krytyczne myślenie i zdobywanie wiedzy.

Odkrywanie świata dzięki nauce firma podpowiada, w jaki sposób zdobywać wiedzę oraz jak ją wykorzystywać w codziennym życiu.

Pokazanie tego, czego nie widać zestawy oferują wszystko, co potrzebne do tego, by w przystępny i ciekawy sposób wspomóc rodzica w dbaniu o rozwój swojego dziecka.

Każdy element zestawu spełnia wszelkie normy prawne zarówno polskiego, jak i unijnego ustawodawcy.  – W zakresie jakości i bezpieczeństwa również nie idziemy na żadne kompromisy. Zwracamy szczególną uwagę na pochodzenie odczynników i ich skład. Każdy element posiada własną kartę charakterystyki, która jest weryfikowana z najwyższą starannością. Ponadto do każdego zestawu dołączamy rękawice ochronne, okulary i ceratę – zapewnia  Jakub Kozłowski.

Członkowstwo B2B w SmartBee Clubie

Firma oferuje sklepom dwie atrakcyjne formy współpracy:

  • sprzedaż subskrypcyjnego programu naukowego #smartDzieciaki, zapewniającą comiesięczny przychód już od pierwszej transakcji. Program trwa 12 miesięcy, a płatności rozliczane są w cyklach miesięcznych za pomocą karty płatniczej lub kredytowej (szczegółowe informacje: https://smartbee.club/produkt/subskrypcja);
  • sprzedaż zestawów z eksperymentami naukowymi na tradycyjnych zasadach dystrybucyjnych, w ramach których wartość upustów przy zakupie produktów zależy od generowanego obrotu.

– Sklepy mogą liczyć na wsparcie sprzedaży w postaci atrakcyjnych gadżetów i akcesoriów, które również zostały starannie zaprojektowane, dzięki czemu żadne ciekawe świata dziecko nie przejdzie obok nich obojętnie – mówi Jakub Kozłowski.

Więcej informacje dla zainteresowanych współpracą: https://smartbee.club/wspolpraca.

wyróżnienie

Bezpieczeństwo nade wszystko!

Znak CE

Zgodność z dyrektywą nr 2009/48/WE

Zgodność z normami PN-EN 71-1 i PN-EN 71-4

wyróżnienie
Partnerzy SmartBee Clubu
• Instytut Fizyki Molekularnej PAN (od sierpnia 2019 r.)
• Mensa Polska (od września 2019 r.)
• Fundacja Rozwoju Talentów (od września 2019 r.)
• Uniwersytet Dzieci (od listopada 2019 r.)

Zdjęcia: SmartBee Club