Wader i blogujące mamy

Z okazji 25-lecia firma Wader z Dąbrowy Górniczej zaprosiła blogujących rodziców do udziału w urodzinowym konkursie fotograficznym – „Dajemy radość dzieciom”. Zadaniem uczestników jest pokazanie, jak kreatywnie maluchy bawią się zabawkami Wader. Najciekawsze zdjęcia zostaną opublikowane w katalogu produktowym na 2016 r.

blogujace_mamy_layout

Fot.: Wader

Będzie to pierwszy katalog w którym zamiast aranżowanych sesji pojawią się zdjęcia zrobione przez rodziców z udziałem ich dzieci. Oprócz prezentacji zdjęć
w katalogu oraz nagród rzeczowych, Wader przygotował jeszcze jedną, niezwykłą niespodziankę… Jedna z blogujących mam, której zdjęcia wybiorą fani na FB otrzyma specjalne wyróżnienie – zdecyduje do którego szpitala dziecięcego trafi megapaka zabawek Wader. Akcja „Dajemy radość dzieciom” skierowana jest do blogujących rodziców, którzy oprócz możliwości poznania i przetestowania zabawek Wadera, będą współtworzyć katalog zabawek 2016 oraz, a może przede wszystkim, będą pomagać  dzieciom, ponieważ zwieńczeniem akcji jest przekazanie paki zabawek dzieciom jednego ze szpitali.

Konkurs fotograficzny jest pretekstem do tego, aby kontynuować akcję z ubiegłego roku „Przywozimy radość – zbieramy uśmiechy”, w trakcie której przekazaliśmy ciężarówkę zabawek do Szpitala Dziecięcego w Krakowie- Prokocimiu – opowiada Rafał Piotrowski z działu marketingu w firmie Wader.Pomagali nam wówczas artyści kabaretowi z Marcinem Dańcem na czele. Tym razem to jedna z blogujących mam lub tatusiów – laureat naszej zabawy, zostanie naszym Świętym Mikołajem – dodaje Piotrowski.

Finał akcji planowany jest na początek grudnia, tak aby na Mikołaja dzieci z wybranego szpitala otrzymały zabawki.  Katalog ze zdjęciami blogerek ukaże się w styczniu 2016 roku.