Targi HOBBY już we wrześniu w Poznaniu

5 września br. rozpocznie się 17 edycja targów, które udowadniają, że z pasji się nie wyrasta. HOBBY odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

PATRON MEDIALNY: RYNEK ZABAWEK.

Podczas wydarzenia swoje oferty prezentują marki skierowane m.in. do modelarzy,  graczy – zarówno początkujących jak i geeków, zawodników rajdów samochodów RC, osób zainteresowanych szyciem i DYI, fanów klocków LEGO, ale także do dzieci zafascynowanych sportem oraz młodzieży i dorosłych otwartych na nowe dziedziny.

Targi HOBBY to przede wszystkim ciekawe atrakcje – pokazy, turnieje, wystawy i wszystko to, co angażuje zwiedzających i pozwala im na bezpośrednie obcowanie z produktami i marką. Wśród atrakcji można znaleźć m.in.: ponad tysiąc metrów kwadratowych torów dla samochodów RC, ogromną wystawa klocków LEGO, planszówkowy Games Room i strefy turniejowe, ale także strefy sportowe, stanowiska warsztatów DIY  czy ekspozycję od producentów i dystrybutorów nieszablonowych zabawek z grami edukacyjnymi.

Targi HOBBY w 2019 roku odwiedziło blisko 12 000 osób! Wystawców zainteresowanych zaprezentowaniem swojej oferty zachęcamy do kontaktu z organizatorami, którzy oferują wsparcie logistyczne, zaś dla wybranych branż przygotowane mają oferty specjalne. Więcej informacji na www.hobby.mtp.pl