Jesienne Targi Zabawek Rekman bez wychodzenia z domu

Mamy przyjemność poinformować, że w tym roku targi jesienne Rekman zorganizuje za pośrednictwem platformy online. Targi odbędą się w dniach 15 sierpnia – 15 września.

W wydarzeniu będzie mógł wziąć udział każdy klient zarejestrowany na platformie Rekman Online (zarejestruj się tutaj).

Organizacja targów w przestrzeni online dla dostawców oznacza możliwość prezentacji swoich produktów po zdecydowanie niższych kosztach. Dodatkową korzyścią, szczególnie ważną w obecnej sytuacji, jest to, że klient może wygodnie przeglądać ofertę w dogodnym czasie przed ekranem swojego komputera – mówi Piotr Kurzeja, Dyrektor Handlowy Rekman.

Rekman udostępni partnerom handlowym nowoczesną platformę, która da możliwość dokładnej prezentacji produktów, wzbogaconej o zdjęcia, opisy, filmy i prezentacje. Wystawcom da to możliwość stworzenia spersonalizowanej i unikatowej ekspozycji, a klientom dostęp do pełnej i atrakcyjnej oferty produktowej.

Rekman równolegle przewiduje również organizację dni otwartych na terenie firmy, podczas których zaprezentowana zostanie unikatowa oferta produktów importowanych przez Rekman, a także produkty wybranych wystawców.

Szczegóły już wkrótce.