Serial Sylvanian Families już w maju w MiniMini+

Ponad 35 lat temu, w roku 1985, firma EPOCH wprowadziła na rynek pierwszy domek i pierwszą rodzinę Sylvanian Families. Przez wiele kolejnych lat do świata zwierzątek Sylvanian Families dołączały kolejne rodziny, domki, pojazdy, meble i akcesoria.

Zabawkami Sylvanian Families bawi się kilka pokoleń dzieci. Znakomita jakość oraz najważniejsze wartości promowane w świeci Sylvanian, którymi są rodzina, natura i miłość budują zaufanie rodziców. Dzieci tworzą i rozwijają własne historie, które powstają w wyobraźni na podstawie obserwacji sytuacji z życia codziennego i przenoszą je do świata zwierzątek Sylvanian Families, gdzie uczą się współpracy, szacunku, przyjaźni, miłości do innych i do natury. Zwierzątka Sylvanian Families każdego dnia, nieustannie zdobywają serca nowych fanów.

Już wkrótce, świat Sylvanian Families, stanie się jeszcze bardziej dostępny i bliższy sercom dzieci i rodziców. W maju 2021 odbędzie się premiera serialu Sylvanian Families w jednej z najpopularniejszych dziecięcych stacji telewizyjnych MiniMini+. Każdego dnia, w telewizji MiniMini+, obejrzymy dwa odcinki serialu opowiadającego przygody mieszkańców krainy Sylvanian.

Zapraszamy do oglądania serialu i udziału w zabawach i konkursach, w których można zdobyć wyjątkowe nagrody ze świata Sylvanian Families.

Z okazji telewizyjnej premiery serialu Sylvanian Families, firma EPOCH przygotowała wyjątkowe promocje. Szczegóły ofert promocyjnych dostępne są u dystrybutorów zabawek Sylvanian Families: M&Z z Gdyni, MIKI z Krakowa i PANDA z Białej Podlaskiej.

Więcej informacji o świecie Sylvanian Familis można znaleźć na stronie internetowej www.sylvanianfamilies.com. Nie zapomnij polubić oficjalny profil Sylvanian Families Polska na Facebook i Instagram.