Rusza rejestracja do Nocy Księgarń 2024!

VI edycja Nocy Księgarń odbędzie się 4 października 2024 r. Organizatorem wydarzenia, jak w poprzednich latach, jest dystrybutor książek OSDW Azymut. Hurtownia zaprasza do współpracy księgarzy kameralnych z całej Polski – właśnie ruszyła rejestracja dla księgarń. Szczegóły na www.azymut.pl/nocksiegarn2024.

PATRON MEDIALNY WYDARZENIA: RYNEK ZABAWEK. 

Noc Księgarń będzie po raz kolejny okazją do wspólnego świętowania twórców książek, pracowników małych niezależnych księgarń i tych, którzy książki czytają. W piątkowy październikowy wieczór i nocą będzie można zajrzeć do księgarni, by spotkać się z ulubionym pisarzem podczas dyżuru literackiego, wziąć udział w warsztatach i – oczywiście – kupić książki podczas nocnych kiermaszy. Organizator zaprasza również na spacery literackie – m. in. w Krakowie, Warszawie i Gdańsku, które będą okazją do poznania miejsc związanych z książką i zajrzenia do lokalnych księgarń.

Księgarze będą mogli zaprezentować się i zaprosić do księgarń poprzez kanały Nocy Księgarń w mediach społecznościowych – na Facebooku, Instagramie i TikToku. Podobnie jak w ubiegłym latach planowane są również szeroka kampania PR promująca wydarzenie oraz współprace medialne z blogerami i influencerami.

Rejestracja księgarń trwa do 3 lipca 2024 r. na stronie www.azymut.pl/nocksiegarn2024.

Na stronie księgarze znajdą także najważniejsze informacje o tegorocznej edycji Nocy Księgarń.

Kontakt dla księgarzy i wydawców w sprawie współpracy:  Paulina Bandura, e-mail: paulina.bandura@azymut.pl tel: 502 457 395

Dystrybutor książek OSDW Azymut obchodzi w tym roku 25-lecie powstania firmy. Jako jedyny podmiot na rynku oferuje polskim i zagranicznym wydawcom kompleksową obsługę w modelu 360°: od druku książek, przez usługi logistyczne, dropshipping, po dystrybucję i marketing. Dystrybuuje zarówno książki papierowe, jak i e-booki oraz audiobooki. Zapraszamy na stronę www.azymut.pl