Restrukturyzacja Cartamundi Polska sp. z o.o.

page1image1828256

Szanowni Państwo,

od wielu lat Państwa współpraca z Cartamundi Polska sp. z o.o. jest źródłem naszej satysfakcji i obopólnych korzyści.Towarzyszy jej od zawsze duch wzajemnego zaufania.

Okres naszej współpracy przypadał na czas niezwykle dynamicznego rozwoju rynku gier i zabawek, stawiającego przed nami, w szczególności w ostatnich latach, zupełnie nowe wyzwania. Wychodząc im na przeciw i mając za cel zaoferowanie Państwu jeszcze lepszej obsługi, Grupa Cartamundi, do której należymy od przeszło 15 lat, zmienia swą strukturę korporacyjną.
W związku z powyższym, nasza działalność w zakresie sprzedaży i dystrybucji produktów będzie w przyszłości prowadzona przez naszą spółkę zależną, Cartamundi Cards Poland sp. z o.o.

Mamy nadzieję, że zaplanowana zmiana wzmocni naszą pozycję rynkową w zakresie kart do gry. Chcemy oferować Państwu pod naszymi markami coraz bardziej innowacyjne i najwyższej jakości artykuły. Kolejne marki własne, takie jak Bicycle (wiodąca, kultowa marka kart do gry w USA) zostaną dodane do naszej oferty już w nadchodzących miesiącach. W dalszej perspektywie będziemy informować również o kolejnych pozycjach w naszej ofercie.

Równocześnie, Cartamundi Polska sp. z o.o., która wkrótce zostanie przemianowana na Cartamundi Poland sp. z o.o. będzie kontynuować działalność produkcyjną i aktywną obsługę wielu wydawców w kraju i za granicą.

Reorganizacja modelu biznesowego

Już od 1 stycznia 2022 r. nasza działalność w zakresie sprzedaży i dystrybucji artykułów rynkowych i promocyjnych będzie prowadzona w ramach firmy Cartamundi Cards Poland sp. z o.o. Wszystkie dostawy i usługi będą od tego momentu świadczone Państwu przez Cartamundi Cards Poland sp. z o.o.

W związku z tym prosimy o zmianę od 1 stycznia 2022 r. naszych danych kontaktowych na:

Cartamundi Cards Poland sp. z o. o. ul. Półłanki 18,
30-740 Kraków

Dołożymy wszelkich starań, by poza zmianą spółki, nie odczuli Państwo skutków reorganizacji w jakiejkolwiek sposób. Znane Państwu osoby kontaktowe i dane teleadresowe pozostają niezmienione.
O pozostałych zmianach danych rejestrowych i finansowych, poinformujemy Państwa w najbliższym czasie.

Zamówienia złożone w Cartamundi Polska sp. z o.o. z terminem realizacji po 31 grudnia 2021 r., zostaną zrealizowane przez Cartamundi Cards Poland sp. z o.o.

Chcielibyśmy bardzo podziękować za lojalność i zaufanie w ostatnich latach. Z niecierpliwością czekamy na dalszy rozwój dobrych relacji biznesowych.

Cartamundi Polska sp. z o. o.

Siedziba: ul. Półłanki 18, PL 30-740 Kraków
Regon: 002002492
NIP: 113-00-13-303
Kapitał wpłacony w całości: 4.500.000 PLN
KRS: 0000131499
Sąd Rejonowy dla Krakowa- Śródmieścia, XI Wydział Gospodarczy KRS

 

Tadeusz Resztik, Dyrektor Generalny