RAMIZ zaprasza na targi ONLINE

Komunikat hurtowni RAMIZ: 

Czy przeprowadzenie targów w dobie pandemii jest możliwe? Hurtownia RAMIZ udowadnia, że tak!

Już 25-26 lutego 2021 r. będziemy mieli przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w Wirtualnych Targach Zabawek i Akcesoriów Ogrodowych Hurtowni RAMIZ. Nasze bezpłatne spotkanie odbędzie się na platformie Discord. W godzinach od 9 do 17 specjaliści pozostaną do Państwa pełnej dyspozycji podczas indywidulnych spotkań. W trzech utworzonych na platformie Discord wirtualnych pokojach będą Państwo mieli okazję spotkać się z naszymi służącymi bogatą wiedzą i radą handlowcami firmy RAMIZ.

Pragniemy nadać naszemu wirtualnemu spotkaniu charakter rozmowy o nowych trendach w branży zabawek dziecięcych, pojazdów na akumulator czy akcesoriów ogrodowych. Nasi specjaliści podczas indywidualnego 30-minutowego spotkania szczegółowo zaprezentują Państwu katalog nowości, które pojawią się na rynku w roku 2021 oraz przedstawią najlepiej sprzedające się produkty. Podczas wirtualnych targów umożliwimy nowym klientom wprowadzenie do naszego wewnętrznego systemu, dzięki któremu będą mogli się lepiej zapoznać ze szczegółami dotyczącymi oferowanych przez nas artykułów.

Dla Państwa wygody, umożliwiliśmy opcję zapisu na dogodną godzinę za pomocą specjalnego kalendarza ( https://ramiz.reservio.com ).

 

Kiedy?: 25.02-26.02

Gdzie?: na platformie Discord.

Ile czasu potrzebuję?: ok. 30 min.