Przygotowania do wakacji: CZAS START!

Nadchodzi najbardziej oczekiwany przez dzieci okres roku, czyli wakacje. Dla milusińskich oznacza to późne wstawanie, beztroskę i długie godziny spędzane na zabawie, dla rodziców – główkowanie, jak najlepiej zagospodarować czas swoim pociechom.

Na szczęście jest wiele firm, które przychodzą im z pomocą. Jedną z nich jest Tuban, która stworzyła całą gamę produktów idealnych zarówno podczas słonecznej, jak i mniej atrakcyjnej aury.

W PLANACH BIWAK/PLAŻOWANIE? PŁYN DO BANIEK ZABIERZ NA NIE!

Puszczanie baniek mydlanych to niesamowicie wciągające zajęcie. Wie o tym nie tylko każdy dzieciak, ale również dorosły, który choć raz w życiu chwycił za sznurki i spróbował wyczarować z ich pomocą duże bańki mydlane. Produkt odpowiada na potrzeby bardziej wymagających, starszych dzieci,

jak i maluchów. Które akcesoria warto zaproponować jednym i drugim?!

Propozycje dla najmłodszych

Maluchy cieszy już sam widok bańki mydlanej. Najczęściej otrzymują one do zabawy płyn do baniek mydlanych w najbardziej chyba znanym wydaniu – małej buteleczce z plastikową końcówką w kształcie kółeczka. Oprócz tego firma Tuban ma do zaoferowania maluchom kilka innych, dużo bardziej atrakcyjnych, ale równie prostych w obsłudze, zabawek.

Jedną z nich jest zestaw OBRĘCZ MINI MOTYLEK <https://www.tuban.pl/product-pol-7882-OBRECZ-MINI-MOTYLEK-400-ML-ZESTAW.html> z płynem do baniek mydlanych o pojemności 400 ml. Niewielkich rozmiarów, sprytnie skonstruowana obręcz zanurzona w płynie do baniek Tuban pozwala puszczać bańki zarówno w tradycyjny sposób (wystarczy w nią dmuchnąć), jak poprzez delikatne poruszanie rączką. Co ciekawe, taka obręcz potrafi sama wytwarzać bańki! Wystarczy ustawić ją pod wiatr! Zupełnie jak na filmiku: <https://www.youtube.com/watch?v=-rEwQ1kK840>

 

Inną niebanalną propozycją dla maluchów jest zestaw Bańkowy wąż <https://www.tuban.pl/product-pol-8051-ZESTAW-BANKOWY-WAZ.html> składający się z płynu do baniek, butelki ze specjalną, bawełnianą nakładką oraz talerzyka. Zabawa nim wciąga na długi czas: <https://www.youtube.com/watch?v=WyL6iN71BLE>

Pomysły dla starszaków

Zdrową rywalizację kochają wszyscy. Przy czym im bardziej wymyślne, oryginalne wyzwania stają przez zawodnikami, tym lepiej!

Bogactwo akcesoriów do puszczania baniek dostępnych w sklepie Tuban sprawia, że pomysłów na konkurowanie jest nieskończenie wiele. Można w tym celu wykorzystać np. sznurki do puszczania dużych baniek mydlanych <https://www.tuban.pl/product-pol-4-Sznurek-do-%20WIELKICH-BANIEK-MYDLANYCH-50-cm.html>, które dedykowane są nie tylko profesjonalistom. Ich poręczna konstrukcja sprawia, że niemal każdy po kilku próbach jest w stanie zachwycić kolegów i koleżanki wielkimi, mieniącymi się w słońcu bańkami mydlanymi. Z takiej zabawy można nawet uczynić osiedlowe wydarzenie z lokalnym animatorem w roli przewodnika w świecie baniek. Warunkiem jest zastosowanie profesjonalnego płynu do baniek <https://www.tuban.pl/product-pol-6–PLYN-DO-%20DUZYCH-BANIEK-MYDLANYCH-5-L.html>.

BUBBLE PARTY, czyli otwarcie się na nowe znajomości

Dobrą okazją do integracji jest zbiorowa zabawa bańkami, podczas której znakomicie sprawdzi się Mega zestaw do dużych baniek mydlanych <https://www.tuban.pl/product-pol-7868-MEGA-ZESTAW-DO-DUZYCH-BANIEK-%20MYDLANYCH.html>. Składają się na niego ponad 4 litry płynu do baniek (pod postacią gotowego płynu oraz koncentratu), obręcz do baniek, długi na 50 cm sznurek do baniek, dwie plastikowe obręcze oraz miska na płyn do baniek. Taki zestaw wystarczy wieloosobowej grupie na długie godziny świetnej zabawy!

NIE MA SŁOŃCA? NIC NIE SZKODZI!

A co zaproponować dzieciom, kiedy pada deszcz i zabawy na świeżym powietrzu są niemożliwe?

Slime = zabawka na każdą pogodę

W deszczowe dni idealnie sprawdzą się zestawy kreatywne. Jednym z nich jest popularny glutek, który nie dość, że tak jak wszystkie inne zabawki sensoryczne ma korzystny wpływ na rozwój dziecka, to jeszcze świetnie nadaje się do zabawy w eksperymenty. Do dyspozycji mamy m.in. zestawy DIY do robienia slime’ów zawierające różnokolorowe kleje PVA, dodatki i aktywator. Dobrym przykładem jest kojarzący się z wakacjami zestaw arbuzowy <https://www.tuban.pl/product-pol-7681-Zestaw-DIY-SUPER-SLIME-ARBUZ.html>. Równie duże emocje wywoła gotowy, trzęsący się jak galareta i zachwycający perłowymi kolorami Jiggly Slime <https://www.tuban.pl/product-pol-8020-JIGGLY-SLIME-TURKUSOWY-PERLOWY-%20500G.html>, który zachwyci najbardziej wymagających amatorów popularnego glutka.

Warto również zwrócić uwagę na dodatki oferowane do slime’ów, takie jak kuleczki styropianowe oraz brokat, a także kolorowe Tubi Pianki Kreatywne, które świetnie sprawdzą się jako kosmetyki do wakacyjnych kąpieli. Przykładem może być Tubi Pianka Różowa Rozi <https://www.tuban.pl/product-pol-7847-Tubi-Pianka-%20Rozowa-Rozi-200-ml.html>. Dodana do slime’a, pozwoli uzyskać efekt uwielbianego przez dzieci Fluffy Slime w soczystym, różowym wydaniu!

Coś dla młodych artystów: Tubi Jelly  

Dla młodych ludzi z ambicjami artystycznymi, którzy każdą wolną chwilę wykorzystują na wcielanie w życie swych twórczych pomysłów, mamy do zaproponowania coś wyjątkowego. Mowa o zestawach Tubi Jelly, czyli magicznych żelowych pisakach do projektowania trójwymiarowych żelowych figurek, takich jak <https://www.tuban.pl/product-pol-7728-Zestaw-TUBI-JELLY-6-Kolorow-MALE-AKWARIUM-%20JEDNOROZEC.html>.

BYĆ GLAM W WAKACJE, czyli lakiery do paznokci zmywane wodą

Dziewczynki dobrze wiedzą, że każda wymuszona przerwa w plażowaniu może zostać produktywnie wykorzystana do zadbania o wakacyjny look. Szczególnie ważne są paznokcie, które latem powinny być pięknie pomalowane, najlepiej każdego dnia na inny kolor! Tutaj również firma Tuban przybywa z pomocą, oferując młodym damom serię lakierów do paznokci Tubi Glam <https://www.tuban.pl/pol_m_Lakiery-do-Paznokci-1128.html>, które zachwycają swoimi perłowymi odcieniami i znakomitym kryciem. Co istotne, są też w pełni bezpieczne dla delikatnej płytki paznokcia dziecka, a do ich zmycia wystarczy niewielka ilość ciepłej wody!