PortalCon już jutro!

Przed nami PortalCon! Czeka nas wiele atrakcji, a najważniejsze punkty programu będziemy dla was relacjonować na żywo. Możecie spodziewać się jutro wielu niespodzianek. Link do Live’ów, jak i Planszówek TV znajdziecie poniżej. Mamy również małą niespodziankę na końcu wiadomości. Życzymy miłego weekendu!

PATRON MEDIALNY: RYNEK ZABAWEK

Tym razem Ignacy przygotował dość nietypowe zestawienie. Ranking najlepszych wydawców na polskim rynku. Zapraszamy na godzinę 14 na nasz kanał YouTube.

Sobota 22 stycznia 2022 godzina 10:00 to moment, w którym Portal Games przedstawi swoje plany wydawnicze na ten rok. Bądź z nami na miejscu lub online! Zapraszamy na godzinę 10 na nasz kanał YouTube.

Drugi Live jaki zaplanowaliśmy na sobotę do Q&A, na którym będziecie mieli okazję wypytać Ignacego o ogłoszone tytuły i nie tylko. Zapraszamy na godzinę 14:30 na nasz kanał YouTube.

Oferta konwentowa z okazji PortalConu

Zaaraz po ogłoszeniu planów wydawniczych na 2022 rok w naszym sklepiku ruszy specjalna oferta konwentowa, dla wszystkich, którzy nie mogli być z nami tego dnia. W zakładce PorrtalCon22 w naszym sklepiku znajdziecie wiele gier przecenionych o 50%. Z promocji możecie skorzystać do poniedziałku do końca dnia. Przesyłki mogą być realizowane z opóźnieniem ze względu na PortalCon. Życzymy udanych zakupów.

OFERTA TUTAJ!