PORTAL GAMES: Planszówki TV

Już dziś kolejny odcinek Planszówek TV. Tradycyjnie jak co tydzień Portal Games zaprasza na 14:00 na nasz kanał YouTube. Korzystając z okazji chcielibyśmy poinformować, że w przyszłym tygodniu Planszówki TV odbędą się wyjątkowo w środę. Miłego oglądania!

W tym tygodniu, a dokładniej to wczoraj, miały miejsce dwie premiery Portal Games. Nowa gra z rodziny Detektywa oraz dodatek do Królestw Północy.
  • Wiedeński Łącznik to gra szpiegowsko-dedukcyjna oparta na mechanice Detektywa. Gracze wcielają się w niej  w agentów CIA działających na terenie Europy w czasie Zimnej Wojny. Osoby, które zamówiły grę w przedsprzedaży i rozegrały już pierwsze misję, niektóre już nawet poznały całą historię, wyrażają się o niej w samych superlatywach. Dołącz do grana agentów CIA i poznaj tą wspaniałą historię!
  • Królowie Egiptu to kolejny dodatek frakcyjny to tak lubianych przez graczy Królestw Północy. Ten dodatek jest dziełem Naszej uzdolnionej Joanny Kijanki, a jednocześnie są to klany o najwyższym poziomie trudności. Czy dasz radę okiełznać potęge Nilu?