PORTAL GAMES: dziś premiera kompaktowej edycji „Zombicide”

Mamy przyjemność poinformować, że gra planszowa „Marvel Zombies: Rewolucja Bohaterów” jest już dostępna w sklepach hobbystycznych. To wyjątkowa pozycja w linii gier Zombicide, która spotkała się z ciepłym przyjęciem tych, którzy mieli możliwość zagrać w nią przed premierą:

„Gra jest klimatyczna, cieszy oczy i pozwala na wcielenie się chociaż przez chwilę w jednego z superbohaterów, od których zależy los świata.” – gamesfanatic.pl

„Na ten moment to najchętniej grany przeze mnie Zombicide!” – bigbaddice.pl

Do sklepów trafia także po długiej przerwie dodatek „Nowe Odkrycia do Podwodnych Miast”, rewelacyjnej gry euro autorstwa Vladimira Suchego.

Marvel Zombies: Rewolucja Bohaterów

To nie będzie świat Marvela, dopóki łazi tu choć jeden zombiak! Kiedy zaraza zombie dotknęła najpotężniejszych Bohaterów na świecie, wydawało się, że już wszystko stracone. Na szczęście pozostało jeszcze kilku Superbohaterów. Dawni sojusznicy muszą zostać pokonani, nim uda im się pożreć ostatnich ludzi na Ziemi. Zbierzcie drużynę Superbohaterów, skupcie całą dostępną moc i zostańcie ostatnią nadzieją ludzkości!

Niezwykła odsłona linii Zombicide, która stawia na przystępność – obniża cenę gry podstawowej i kondensuje komponenty m.in. zastępując część plastikowych figurek tekturowymi, aby każdy mógł wypróbować tego fantastycznego systemu.

Podwodne Miasta: Nowe Odkrycia

Powrót dodatku do gry Podwodne Miasta zawierającego trójwarstwowe planszetki gracza wraz z nowymi mapami, 52 nowe karty, kafle zielonych Metropolii, nowych asymetrycznych Prywatnych Asystentów, karty asymetrycznego startu oraz moduł Muzeum.