Pokaż się na targach online Modne Dziecko KiddoStyle wiosna-lato 2021!

Już w dniach 20-21 marca 2021 roku, odbędzie się czwarta edycja internetowych targów dla dzieci i rodziców, poświęconych szeroko rozumianej modzie dziecięcej. To świetna okazja do pokazania nowej kolekcji czy też dotarcia do nowej grupy odbiorców w mediach społecznościowych.

Organizatorem targów jest dziecięcy portal modowy kiddostyle.pl, który na co dzień publikuje informacje na temat trendów i nowości w branży parentingowej (B2C). Poprzednie edycje targów cieszyły się dużym zainteresowaniem, co widać chociażby w statystykach ostatniej z nich: 169 000 osób zasięgu, 7 700 wyświetleń strony FB z wydarzeniem, ponad 5 500 odsłon targowej podstrony www. Całość odbywać się będzie na dedykowanym wydarzeniu na Facebooku: bit.ly/modnedzieckoKIDDOSTYLE2021. Targi są podzielone na bloki tematyczne – mocno stawiamy na szeroko rozumianą modę (odzież, akcesoria, zabawki, książki, kosmetyki, przekąski etc.) – mamy również nowość (na prośbę czytelników): PODRÓŻE i MIEJSCA!

Wydarzenie to ma przede wszystkim charakter promocyjny. Podstawą prezentacji jest film wideo lub live, który jest “symulacją” rozmowy z klientem podczas targów stacjonarnych, czyli dokładne pokazanie produktów i przedstawienie marki. Wraz z udziałem w targach wystawcy otrzymują również szeroki wachlarz działań promocyjnych (m.in. artykuły na portalu), który pozwala na budowanie rozpoznawalności marki. Targi promowane są poprzez FB Ads, patronów medialnych oraz ponad 20 współpracujących influencerek (m.in. Lili Antoniak, Marta Mielczarska, Gosia Bednarczuk czy Dominika Polak).

Dla wystawców, którzy nie mogą skorzystać z opcji samodzielnej prezentacji pojawiły się dodatkowe opcje promocyjne: magazyn targowy oraz redakcyjna prezentacja wideo KiddoTrends. Zachęcam do szybkiej rejestracji, bo liczba miejsc ograniczona.

Wszystkie informacje dla wystawców znajdują się tutaj: kiddostyle.pl/modne-dziecko-ss21-targi/dla-wystawcow/. Pierwsza tura rejestracji trwa do końca lutego – standardowa rejestracja w tym czasie umożliwia współpracę z influencerkami. O kolejności prezentacji decyduje kolejność zgłoszeń.

Link do rejestracji: bit.ly/targi-kiddostyle-SS21-rejestracja

Strona targów: kiddostyle.pl/modne-dziecko-ss21-targi/

Kontakt do organizatora: Karolina Koziejowska tel. 506 111 741, wspolpraca@kiddotyle.pl