Pierwszy w historii Dzień Gier Planszowych. Już 10 października!

Już w sobotę, 10. października 2020 r., po raz pierwszy w Polsce będziemy obchodzić Dzień Gier Planszowych. To akcja, która popularyzuje granie w gry bez prądu i wspólną zabawę z rodziną i przyjaciółmi.

Dzień Gier Planszowych został wpisany do kalendarza świąt nietypowych na 10 października i będzie obchodzony każdego roku.Organizatorom na miesiąc przed startem udało się zebrać wokół wydarzenia ponad 200 partnerów – dziennikarzy, artystów, nauczycieli, znanych i lubianych blogerów i vlogerów – 10.10. w planszówki będzie grała cała Polska! 

W obecnej sytuacji pierwsza edycja Dnia Gier Planszowych będzie się rozgrywała głównie w Internecie. Gracze będą mogli pokazywać swoje ulubione tytuły, wymieniać się wskazówkami, ale także zadawać pytania wydawcom.

Zachęcamy do wspólnej zabawy z najbliższymi oraz dzielenia się w Internecie zdjęciami z rozgrywek! W związku z wydarzeniem organizatorzy szykują szereg premier, promocji i wyzwań, które będą aktywizowały graczy, warto więc śledzić akcję w social mediach!

Organizator: REBEL