OTWARCIE NOWEGO SKLEPU LEGO JUŻ WE WRZEŚNIU W GDAŃSKU!

Sklep LEGO® w Gdańsku będzie pierwszym oficjalnym sklepem detalicznym tej marki w Gdańsku i  województwie pomorskim oraz piątym w Polsce. To już drugie otwarcie oficjalnego sklepu LEGO w Polsce w tym roku.

Grupa LEGO zapowiedziała kolejne, po Poznaniu, otwarcie sklepu, które odbędzie się już we wrześniu w Gdańsku. Sklep LEGO zlokalizowany będzie w Centrum Handlowym Forum. Fani marki będą mogli poznać w praktyce na czym polega koncepcja „Retailtainmentu”, zakładająca połączenie zakupów z zabawą, a także podziwiać zaprojektowany i zbudowany specjalnie z tej okazji model zbudowany z klocków LEGO inspirowany Gdańskiem.

Obok szerokiej oferty najnowszych zestawów LEGO odwiedzjący sklep będą mogli spędzić czas na kreatywnej zabawie klockami LEGO. Wśród wyjątkowych rozwiązań dostępnych tylko w sklepach LEGO znajdą się m.in.: Ściana Pick a Brick Lego wypełniona klockami o różnych wielkościach i kolorach, Fabryka Minifigurek, w której można stworzyć swoją własną minifugurkę. Dla klientów przygotowano także comiesięczne bezpłatne wyzwania i wydarzenia związane z budowaniem.

W nowym sklepie LEGO do kupienia będą limitowane serie i zestawy niedostępne w innych kanałach sprzedaży, a także produktowe nowości, wśród nich m.in.: LEGO Star Wars™ Landspeeder Luke’a Skywalkera, Harry Potter™ Pokątna aleja, Hotel Boutique, Titanic czy Gwiaździsta noc Vincenta van Gougha.

Wiele korzyści przewidziano także dla członków programu LEGO VIP, którzy oprócz ekskluzywnych prezentów będą mogli otrzymać podwójne punkty za zakupy w sklepie LEGO w Gdańsku.

Kai Merkle, dyrektor Retail na Polskę, komentuje: „Sklep LEGO to miejsce, w którym wyobraźnia nie zna granic. Na ścianie Pick a Brick znajduje się szeroki wybór klocków, z których można rozpocząć budowę swojej indywidualnej konstrukcji”.

Wszelkie informacje dot. oficjalnej daty otwarcia oraz wydarzeń towarzyszących zostaną ogłoszone wkrótce.